Mapy rysowane specjalnie dla Ciebie!

Mapy turystyczne i ozdobne.
Piękne, stylowe mapy ścienne
oraz użyteczne mapki regionalne.
Mapy wielkoformatowe
oraz mapki poglądowe.
Mapy do książek, a także
pamiątkowe z ciekawego wyjazdu.

Blog o mapach, podróżach bliskich i dalekich, inspiracjach i o tym, dlaczego mapy są przydatne 🙂

Czarownice i malownicze polskie wsie : atrakcje dla dzieci

utworzone przez | Lip 24, 2018 | Atrakcje w Polsce | 0 komentarzy

Dzisiaj proponujemy wam wycieczkę przez dwa województwa: świętokrzyskie i lubelskie. Oba są pełne niesamowitych atrakcji, które zachwycą zarówno małych jak i większych.

Jednak łączy je jeszcze coś, wspaniała przyroda i piękne widoki, które będziecie mogli podziwiać podróżując od jednej atrakcji do kolejnej.

Zacznijmy od województwa świętokrzyskiego, w którym królują czarownice i niewysokie, bardzo stare góry, które pamiętają czasy dinozaurów i pierwszych ludzi. To tutaj snuje się w naturalny sposób opowieść o świecie prehistorycznych gadów, które zostawiły swoje ślady w niejednym miejscu. Z całą pewnością zachwyceni tym rejonem polski będą nie tylko miłośnice archeologii i magii, zobaczmy co jeszcze ciekawego można tutaj znaleźć.

Co powiecie na to, aby najpierw pokazać dzieciom ich przodków? W Chęcinach znajdziecie wspaniałe Centrum Neandertalczyka. Obok centrum znajduje się znana w całym kraju, piękna jaskinia Raj, a samo centrum oferuje poznanie życia pierwszych ludzi w nietuzinkowy sposób. Makiety ludzi jaskiniowych i mamutów powstały w skali 1:1 co już budzi podziw, do tego ogromne ekrany plazmowe i czujemy się jak przeniesieni w czasie.

Na południowym krańcu świętokrzyskiej krainy możecie odwiedzić Pacanów. Z całą pewnością kojarzycie uroczego Koziołka Matołka nierozłącznie związanego  z Pacanowem.  Właśnie w tej miejscowości powstało Europejskie Centrum Bajki – łączące edukację kulturalną z rozrywką i zabawą. Ważna informacja – zwiedzanie możliwe jest wyłącznie za wcześniejszą rezerwacją. Wśród bajkowych atrakcji znajdziecie:

– Bajkowy Świat (Wyjątkowa ekspozycja stworzona z myślą o dzieciach. Zaskakująca, pełna dźwięków i barw podróż przez bajkowe krainy  dziecięcej wyobraźni)

– Mały Teatr (Kameralny teatr lalkowy,  w którym prezentuje się znane i lubiane baśnie w pięknych aranżacjach.)

– Kino Szkatułka (Niewielkie, ale doskonale wyposażone i nowoczesne kino 3D.)

– Ogród (Doskonałe miejsce na rodzinny piknik.)

– Gra detektyw bajek

To nie wszystkie atrakcje Europejskiego Centrum Bajek, jednak resztę odkryjecie sami już na miejscu 😉

Będąc w Pacanowie, warto odwiedzić również niedalekie Kurozwęki. W Kurozwękach znajduje się jedyna w Polsce hodowla bizonów amerykańskich, które można podziwiać przejeżdżając w pobliżu nich. Nieopodal Safari znajdziecie również wspaniałe, zmieniające się corocznie labirynty w kukurydzy, pałac oraz lochy pełne tajemnic. Warto zaplanować wycieczkę w okresie od końca lipca do końca września, ponieważ tylko w tym czasie jest możliwość skorzystania z labiryntu.

Będąc w okolicy Gór Świętokrzyskich z całą pewnością warto odwiedzić Bałtowski Kompleks Turystyczny, czyli Jura Park Bałtów. Miejsce wspaniałe i ciekawe, jednak zalecamy zabrać oprócz dobrego humoru i niekończącej się ciekawości, wygodne buty, które umilą wam podróż w czasie. Najlepiej przyjechać tutaj na więcej niż jeden dzień, ponieważ ilość atrakcji dostępnych na miejscu przyprawia o zawrót głowy. W Bałtowie czeka na Was: Polska w miniaturze, JuraPark, Muzeum Jurajskie, Gondwana, Oceanarium Prehistoryczne, Żydowski Jar, Plac zabaw, Zwierzyniec Bałtowski, Wioska Czarownic, Park rozrywki, Kino 5D, Rollercoaster, Kraina koni, Atrakcje wodne, Skansen pszczeli i wiele innych.

Jura Park Bałtów - zdjęcie z https://juraparkbaltow.pl

Teraz czas na miejsce dla bardziej aktywnych. Jeśli szukacie nowych wyzwań, chcecie sprawdzić swoje możliwości, poczuć smak adrenaliny lub po prostu odpocząć powinniście odwiedzić Afor Adventure Park w Daleszycach. Tutaj pokonacie własny strach, czerpiąc radość z rzeczy dotąd niemożliwych. W Parku czekają na Was: Paintball, Ścianka wspinaczkowa, Park linowy, Ruchoma wieża oraz Trampolina. Istnieje możliwość wykupienia pojedynczych atrakcji lub dostępu do wszystkiego, również w pakiecie rodzinnym.

Teraz żegnamy się z czarownicami i dinozaurami i przejeżdżając nad malowniczą królową polskich rzek – Wisłą, dostajemy się na teren województwa lubelskiego. To tutaj możecie zobaczyć malownicze pola ciągnące się niemal w nieskończoność. Zachwycają one swoimi kolorami. Spacer wśród malowniczych pól jest wspaniałą metodą na odpoczynek, chwilę zapomnienia i beztroski, którą docenią również dzieci, ponieważ w każdym z nas jest naturalna potrzeba kontaktu z naturą.

Zacznijmy więc zwiedzanie tego województwa od Parku Rekreacji Zoom Natury w Janowie Lubelskim. Zoom Natury to:

– ogromny park rekreacji (o powierzchni ponad 10 ha) położony nad Zalewem Janowskim.

– przepiękna, piaszczysta, powydmowa plaża ciągnąca się na przestrzeni  500 metrów.

– plac pozytywnej energii, pasaże spacerowe z fontannami, ścieżki rowerowe, siłownie zewnętrzne i bulodrom otoczone naturalną roślinnością.

–  jeden z najatrakcyjniejszych w Polsce Parków Linowych.

– nowoczesne laboratoria edukacyjne łączące aktywne poznawanie świata z zabawą.

Miejsce to przygotowano dla osób ciekawych świata, tych małych i tych dużych. Jest to idealne miejsce dla rodziców, którzy chcą ze swoimi dziećmi mądrze spędzić swój wolny czas.

Zoom Natury - zdjęcie z https://zoomnatury.pl

W  Rąblowie niedaleko Kazimierza Dolnego znajdziecie, kolejne miejsce uwrażliwiające na piękno i różnorodność przyrody: Park Labiryntów, składający się z pięciu labiryntów pełnych roślinnych łamigłówek. Wyjątkowy w swoim układzie, zadziwiający tematyką, nasycony atrakcjami sprawia, że każdy odnajdzie tu coś dla siebie. Dzieci docenią świetną zabawę w wiosce tematycznej, dorośli miejsce do rekreacji, wypoczynku i refleksji.  W wielu obudzi się wena twórcza, zaszczepiona w kazimierskich galeriach sztuki, inni zobaczą piękno nałęczowskich ogrodów, dusza każdego dozna refleksji nad wartościami tego świata. Wszyscy poznają piękno regionu, jego kulturę i zabytki, nieznane tajemnice.  Uczestnicząc w quest’ach odnajdziemy ukryty skarb, a dojście do celu  uczyni z Was odkrywców

Ciekawym miejscem godnym polecenia jest także Zagroda Guciów położona w miejscowości Zwierzyniec. Jest to miejsce stworzone w dolinie Wieprza na Roztoczu Środkowym, otoczone odwieczną puszczą Roztoczańskiego Parku Narodowego. Znajduje się tutaj najlepiej zachowany w Polsce zespół wczesnośredniowiecznego osadnictwa (grodzisko, osady otwarte, cmentarzyska kurhanowe). Z zagrody można przespacerować się ścieżką przyrodniczą – doliną Wieprza do żeremi bobrowych lub udać się spacerem do grodziska Monastyrz.

Zagroda Guciów - zdjęcie z https://www.guciow.pl

Teraz udajemy się nieco bardziej na północ województwa lubelskiego w okolice jego stolicy – Lublina. Warto zatrzymać się na dłuższą chwilę nad Zalewem Zemborzyckim i  skorzystać z tutejszego Parku Linowego. Park dysponuje czterema trasami o zróżnicowanym poziomie trudności dla dzieci, średnio zaawansowana i zaawansowana, a także specjalną trasę dla najmłodszych dzieci. Zalew Zemborzycki to również możliwość podziwiania przyrody i długie spacery, dlatego warto zabrać ze sobą prowiant i zorganizować przy okazji piknik w uroczym miejscu.

Na koniec zabieramy was w spokojne, lecz bardzo ciekawe miejsce obok którego nie sposób przejść obojętnie. W miejscowości Gołąb, niedaleko Puław, znajduje się Muzeum Nietypowych Rowerów. Jak wyglądają nietypowe rowery? Sprawdźcie to koniecznie w jedynym takim muzeum w Europie! Zwiedzający mogą obejrzeć a nawet osobiście wypróbować rowery poziome, rowery cyrkowe i inne nietypowe rowery. Dzieciom i młodzieży największą frajdę sprawia jazda na galopujących rowerach. Opiekuńczy rodzice mogą osobiście wozić swoje pociechy rikszą i innymi pojazdami. Brzmi jak świetna zabawa, prawda? Muzeum jest otwarte dla zwiedzających od 1 kwietnia do 31 października we wszystkie dni tygodnia od godz. 10.00 do 18.00. Wyjątkowo można uzgodnić nieco wcześniejsze lub późniejsze zwiedzanie.

Tym o to zaskakującym akcentem kończymy naszą dzisiejszą podróż. Zerknijcie koniecznie na naszą Mapę Polski dla dzieci, ponieważ to nie wszystkie atrakcje jakie ta okolica oferuje najmłodszym turystom.

Zróbcie plan, spakujcie plecaki i w drogę po przygodę!

Anna Biolik

Anna Biolik

autor

Lubi spędzać czas z rodziną, szczególnie podczas wspólnych wyjazdów. W wolej chwili pisze dla przyjemności.

Powiązane wpisy:

Kraina jezior i Podlasie : atrakcje dla dzieci

Dzisiaj zabieramy was na północny-wschód naszego kraju, do wspaniałej i rozległej krainy jezior i lasów, oraz do prastarej Puszczy Białowieskiej, będącej naszym narodowym skarbem.

Posted in Atrakcje w Polsce | Tagged , , , | Leave a comment

Piernikowe województwo, czyli wspaniała zabawa w kujawsko-pomorskim! : atrakcje dla dzieci

Dzisiaj zapraszamy na smaczną wycieczkę, połączoną z międzygwiezdnymi podróżami i zaskakującymi miejscami. Zapewne województwo kujawsko-pomorskie kojarzy się wam przede wszystkim z Toruniem i znanymi w całym kraju toruńskimi piernikami. Jednak dzięki naszej dzisiejszej podróży przekonacie się, że warto zostać dłużej w tym województwie i zobaczyć również inne wspaniałe miejsca jakie ma do zaoferowania.

Posted in Atrakcje w Polsce | Tagged , , , | Leave a comment

Środek Polski : atrakcje dla dzieci

Skoro jesteśmy już na samym środku Polski, pozwiedzajmy dzisiaj województwo łódzkie. Ma ono mnóstwo ciekawych propozycji dla małych i dużych. Trochę nauki, trochę zabawy i trochę wspomnień z czasów dzieciństwa.

Posted in Atrakcje w Polsce | Tagged , , , , | Leave a comment

Czarownice i malownicze polskie wsie : atrakcje dla dzieci

Dzisiaj proponujemy wam wycieczkę przez dwa województwa: świętokrzyskie i lubelskie. Oba są pełne niesamowitych atrakcji, które zachwycą zarówno małych jak i większych. Jednak łączy je jeszcze coś, wspaniała przyroda i piękne widoki, które będziecie mogli podziwiać podróżując od jednej atrakcji do kolejnej.

Posted in Atrakcje w Polsce | Tagged , , , | Leave a comment

Wokół stolicy Polski : atrakcje dla dzieci

Dzisiaj zabieramy was na wyprawę do województwa mazowieckiego. Mimo, że kojarzone jest ono ze stolicą naszego kraju, tereny wokół Warszawy kryją prawdziwe perełki na rodzinne wypady.

Posted in Atrakcje w Polsce | Tagged , , , | Leave a comment

Dzień Dziecka w Sudetach przez cały rok!

Sudety to góry piękne i zaskakujące, jedyne w swoim rodzaju. Kryją w sobie wiele tajemnic. Podziemne miasta i rozrzucone niedbale ogromne głazy to niewielka część tego co mają do zaoferowania… Niech Dzień Dziecka trwa cały rok!

Posted in Atrakcje w Polsce | Tagged , , , | Leave a comment

Trasa dla Bobasa testuje Mapę Polski dla dzieci

O MAPIE W DWÓCH ZADANIACH To doskonałe połączenie mapy do powieszenia na ścianie i aktywnej nauki geografii Polski (7 kart z wyzwaniami). Cały zestaw jest spięty sprytnymi, rozpinanymi metalowymi kółkami, które trzymają całość razem (nic się nie zgubi!).

Posted in O mapach i mapkach | Tagged , , , , , | Leave a comment

Bochnia i Wieliczka, czyli weekend pod ziemią

Pokażę wam dzisiaj, że nawet gdy zimno i deszczowo, można zorganizować sobie wspaniały odpoczynek, który nie tylko będzie aktywny, ale również wzbogaci naszą wiedzę i wzmocni zdrowie.

Posted in Atrakcje w Polsce | Tagged , , , , , , , , | Leave a comment

W czasie deszczu dzieci się nudzą? Nie! Oto atrakcje na niepogodę.

Choć większość atrakcji działa w sezonie letnim, jednak są też takie czynne cały rok. Sprawdź jakie atrakcje na niepogodę znajdziesz w danych województwach.

Posted in Atrakcje w Polsce | Tagged , , , | Leave a comment

Poznaj Polskę, bawiąc się w skojarzenia

Zabawa to najlepszy sposób na… wszystko! Czyż nie? Pobawmy się w skojarzenia dotyczące miejsc w Polsce.

Posted in O mapach i mapkach | Tagged , , , , , | Leave a comment

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Kraina jezior i Podlasie : atrakcje dla dzieci

Dzisiaj zabieramy was na północny-wschód naszego kraju, do wspaniałej i rozległej krainy jezior i lasów, oraz do prastarej Puszczy Białowieskiej, będącej naszym narodowym skarbem.

Piernikowe województwo, czyli wspaniała zabawa w kujawsko-pomorskim! : atrakcje dla dzieci

Dzisiaj zapraszamy na smaczną wycieczkę, połączoną z międzygwiezdnymi podróżami i zaskakującymi miejscami. Zapewne województwo kujawsko-pomorskie kojarzy się wam przede wszystkim z Toruniem i znanymi w całym kraju toruńskimi piernikami. Jednak dzięki naszej dzisiejszej podróży przekonacie się, że warto zostać dłużej w tym województwie i zobaczyć również inne wspaniałe miejsca jakie ma do zaoferowania.

Lubuskie i wielkopolskie krainy nizin: atrakcje dla dzieci

Dzisiaj zabieram Was na wspaniałą, pełną przygód wycieczkę do województwa wielkopolskiego i lubuskiego. Te sąsiadujące ze sobą krainy zwykle kojarzą się nam z rozległymi równinami środkowej Polski, jednak jeśli poznacie je bliżej, przekonacie się, że krajobraz tutaj jest bardziej zróżnicowany.

Środek Polski : atrakcje dla dzieci

Skoro jesteśmy już na samym środku Polski, pozwiedzajmy dzisiaj województwo łódzkie. Ma ono mnóstwo ciekawych propozycji dla małych i dużych. Trochę nauki, trochę zabawy i trochę wspomnień z czasów dzieciństwa.

Wokół stolicy Polski : atrakcje dla dzieci

Dzisiaj zabieramy was na wyprawę do województwa mazowieckiego. Mimo, że kojarzone jest ono ze stolicą naszego kraju, tereny wokół Warszawy kryją prawdziwe perełki na rodzinne wypady.

Dzień Dziecka w Sudetach przez cały rok!

Sudety to góry piękne i zaskakujące, jedyne w swoim rodzaju. Kryją w sobie wiele tajemnic. Podziemne miasta i rozrzucone niedbale ogromne głazy to niewielka część tego co mają do zaoferowania… Niech Dzień Dziecka trwa cały rok!

Karpaty dla dzieci (atrakcje dla dzieci w górach)

Wiosna się rozkręciła na całego, aż chce się żyć i zwiedzać! W tym roku mamy wyjątkowy długi weekend na początku czerwca, ponieważ łączy się z Dniem Dziecka. Co powiecie na niezapomniane chwile z dziećmi, przeżyte z okazji ich święta, w jednym z najpiękniejszych regionów Polski?

MAJÓWKA! Atrakcje dla dzieci część 1 (POMORZE)

Uffff, MAJÓWKA!!!! Ruszyły już chyba wszystkie atrakcje w Polsce, a naprawdę jest ich coraz więcej i coraz ciekawsze.
Nie tracąc czasu na zbędne wstępy (wszyscy wiedzą, że Majówka to czas zabawy i relaksu, a nie gapienia się w ekran), zróbmy szybki przegląd, korzystając z prostej ściągi w postaci Mapy Polski dla Dzieci.

Mapa za pocztówkę – rozstrzygnięcie

Na początek chciałabym podziękować wszystkim, którzy zadali sobie trud wysłania pocztówki. W dobie maili i sms’ów jest to zwyczaj odchodzący do lamusa, ale na szczęście przez niektórych nadal podtrzymywany.

Trafny rzut oka na Turystyczną Mapę Polski: Wrota Podlasia

Rzuciłam przypadkowo okiem na Turystyczną Mapę Polski i trafiłam do malowniczych Wrót Podlasia, gdzie atrakcje i dla ciała, i dla ducha. Tykocin – perła baroku, Kiermusy, Biebrzański PN, Narwiański PN, atrakcje okolic Białegostoku.

Wyślij pocztówkę z Polski i wygraj mapę!

Mam dla Was wyzwanie! I to nie byle jakie! Bo kto w tych czasach wysyła pocztówki? Jeszcze kilka osób znam i BARDZO się cieszę z każdej otrzymanej kartki, czy to z okazji świąt, czy z wakacji.  A Wy? Wysyłacie pocztówki?

Wyzwania w zestawie „Mapa Polski dla dzieci”

Kto z Was pamięta ze szkoły wymóg wyrycia na pamięć prawobrzeżnych i lewobrzeżnych dopływów Wisły? Ja do tej pory potrafię wyrecytować formułkę: Soła, Skawa, Raba, Dunajec, San, Wisłoka…. (dalej nie pamiętam). Czy miało to sens? Czy można lepiej?

Trasa dla Bobasa testuje Mapę Polski dla dzieci

O MAPIE W DWÓCH ZADANIACH To doskonałe połączenie mapy do powieszenia na ścianie i aktywnej nauki geografii Polski (7 kart z wyzwaniami). Cały zestaw jest spięty sprytnymi, rozpinanymi metalowymi kółkami, które trzymają całość razem (nic się nie zgubi!).
Mapka rejonu Węgier GRATIS!

Mapka rejonu Węgier GRATIS!

„Gdzie na wakacje?” a może… na Węgry?

Jak tanio, w ciepłej wodzie i bezpiecznie spędzić wakacje?POBIERZ MAPKĘ GRATIS!

Powiązane wpisy:

Kraina jezior i Podlasie : atrakcje dla dzieci

Dzisiaj zabieramy was na północny-wschód naszego kraju, do wspaniałej i rozległej krainy jezior i lasów, oraz do prastarej Puszczy Białowieskiej, będącej naszym narodowym skarbem.

Posted in Atrakcje w Polsce | Tagged , , , | Leave a comment

Piernikowe województwo, czyli wspaniała zabawa w kujawsko-pomorskim! : atrakcje dla dzieci

Dzisiaj zapraszamy na smaczną wycieczkę, połączoną z międzygwiezdnymi podróżami i zaskakującymi miejscami. Zapewne województwo kujawsko-pomorskie kojarzy się wam przede wszystkim z Toruniem i znanymi w całym kraju toruńskimi piernikami. Jednak dzięki naszej dzisiejszej podróży przekonacie się, że warto zostać dłużej w tym województwie i zobaczyć również inne wspaniałe miejsca jakie ma do zaoferowania.

Posted in Atrakcje w Polsce | Tagged , , , | Leave a comment

Środek Polski : atrakcje dla dzieci

Skoro jesteśmy już na samym środku Polski, pozwiedzajmy dzisiaj województwo łódzkie. Ma ono mnóstwo ciekawych propozycji dla małych i dużych. Trochę nauki, trochę zabawy i trochę wspomnień z czasów dzieciństwa.

Posted in Atrakcje w Polsce | Tagged , , , , | Leave a comment

Czarownice i malownicze polskie wsie : atrakcje dla dzieci

Dzisiaj proponujemy wam wycieczkę przez dwa województwa: świętokrzyskie i lubelskie. Oba są pełne niesamowitych atrakcji, które zachwycą zarówno małych jak i większych. Jednak łączy je jeszcze coś, wspaniała przyroda i piękne widoki, które będziecie mogli podziwiać podróżując od jednej atrakcji do kolejnej.

Posted in Atrakcje w Polsce | Tagged , , , | Leave a comment

Wokół stolicy Polski : atrakcje dla dzieci

Dzisiaj zabieramy was na wyprawę do województwa mazowieckiego. Mimo, że kojarzone jest ono ze stolicą naszego kraju, tereny wokół Warszawy kryją prawdziwe perełki na rodzinne wypady.

Posted in Atrakcje w Polsce | Tagged , , , | Leave a comment

Dzień Dziecka w Sudetach przez cały rok!

Sudety to góry piękne i zaskakujące, jedyne w swoim rodzaju. Kryją w sobie wiele tajemnic. Podziemne miasta i rozrzucone niedbale ogromne głazy to niewielka część tego co mają do zaoferowania… Niech Dzień Dziecka trwa cały rok!

Posted in Atrakcje w Polsce | Tagged , , , | Leave a comment

Trasa dla Bobasa testuje Mapę Polski dla dzieci

O MAPIE W DWÓCH ZADANIACH To doskonałe połączenie mapy do powieszenia na ścianie i aktywnej nauki geografii Polski (7 kart z wyzwaniami). Cały zestaw jest spięty sprytnymi, rozpinanymi metalowymi kółkami, które trzymają całość razem (nic się nie zgubi!).

Posted in O mapach i mapkach | Tagged , , , , , | Leave a comment

Bochnia i Wieliczka, czyli weekend pod ziemią

Pokażę wam dzisiaj, że nawet gdy zimno i deszczowo, można zorganizować sobie wspaniały odpoczynek, który nie tylko będzie aktywny, ale również wzbogaci naszą wiedzę i wzmocni zdrowie.

Posted in Atrakcje w Polsce | Tagged , , , , , , , , | Leave a comment

W czasie deszczu dzieci się nudzą? Nie! Oto atrakcje na niepogodę.

Choć większość atrakcji działa w sezonie letnim, jednak są też takie czynne cały rok. Sprawdź jakie atrakcje na niepogodę znajdziesz w danych województwach.

Posted in Atrakcje w Polsce | Tagged , , , | Leave a comment

Poznaj Polskę, bawiąc się w skojarzenia

Zabawa to najlepszy sposób na… wszystko! Czyż nie? Pobawmy się w skojarzenia dotyczące miejsc w Polsce.

Posted in O mapach i mapkach | Tagged , , , , , | Leave a comment
Agnieszka Rajczak-Kucińska

Agnieszka Rajczak-Kucińska

Właściciel

Autorka map i pomysłodawczyni map i mapek turystycznych.

Wykonując mapy do książek podróżniczych na zlecenie Wojciecha Cejrowskiego zauważyłam, że jest to coś, co lubię robić! Cieszę się z każdej kolejnej mapy, która mi wyszła tak, że mogę być z niej dumna. Zaczęły wykluwać się pomysły na mapy inne niż wszystkie. Krok za krokiem je realizuję.
Lubię podróżować na własną rękę i stwierdziłam, że czasami przydałaby się prosta ściąga pt. „co by tu porobić w okolicy". Tak wpadłam na pomysł regionalnych mapek turystycznych. Mam nadzieję, że pomogą Wam fantastycznie spędzić czas!

TwojeMapy.com
Agnieszka Rajczak-Kucińska

tel. 600 03 09 04
e-mail: mapy@twojemapy.com

FORMULARZ KONTAKTU:

15 + 12 =

Chcesz znać nowości ze świata "TwojeMapy"?

- darmowe mapki turystyczne w pdf
- inspiracje, wskazówki turystyczne
- nowe mapy ścienne

Nie spamujemy! Nie więcej niż 1-2 maile tygodniowo. W każdej chwili można się łatwo wypisać.

Zapisując się/Pobierając e-mapkę wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od TwojeMapy.com zgodnie z Polityką Prywatności