Mapy rysowane specjalnie dla Ciebie!

Mapy turystyczne i ozdobne.
Piękne, stylowe mapy ścienne
oraz użyteczne mapki regionalne.
Mapy wielkoformatowe
oraz mapki poglądowe.
Mapy do książek, a także
pamiątkowe z ciekawego wyjazdu.

Blog o mapach, podróżach bliskich i dalekich, inspiracjach i o tym, dlaczego mapy są przydatne 🙂

Dzień Dziecka w Sudetach przez cały rok!

utworzone przez | Maj 15, 2018 | Atrakcje w Polsce | 0 komentarzy

Skoro były już Karpaty i Pomorze to nie może u nas zabraknąć wycieczki w Sudety.

Sudety to góry piękne i zaskakujące, jedyne w swoim rodzaju. Kryją w sobie wiele tajemnic.

Podziemne miasta i rozrzucone niedbale ogromne głazy to niewielka część tego co mają do zaoferowania. Dzisiaj pokażemy Wam kilka ciekawych miejsc na wyprawy z dziećmi. Pamiętajcie jednak że wśród wzgórz położonych jest wiele interesujących miast i miasteczek, które same w sobie są ciekawym miejscem na spacery.

Gotowi? To zapraszamy!

Niech Dzień Dziecka trwa cały rok!

(bo Sudety są pełen atrakcji również zimą, o czym można przeczytać we wpisie Co tu porobić w południowo-zachodniej Polsce?)

Zacznijmy od wschodniej części Sudetów i niebywałej gratki dla małych i trochę większych poszukiwaczy skarbów. Kto z nas nie marzył o poszukiwaniu drogocennych kruszców ukrytych w kopalniach błyszczących od złotych drobin.

W miejscowości Złoty Stok czeka na was pasjonująca podróż w głąb ziemi, do najprawdziwszej Kopalni Złota.

Kopalnia Złota w Złotym Stoku to jednak nie tylko podziemne korytarze i sprzęty służące do wydobywania. Przygotowane tutaj atrakcje to między innymi: Płukanie złota, Średniowieczna osada górnicza, Podziemny spływ łodzią, Sztolnia Ochrowa, Wystawa minerałów, Escape Room i wiele innych. Jest to jedno z najciekawszych miejsc, które prezentuje nasza Mapa Polski dla dzieci.

Trochę dalej jadąc na zachód znajduje się Kudowa Zdrój, a w niej piękny park zdrojowy oraz Muzeum Zabawek, które łączy pokolenia. Jeśli chcecie na chwilę wrócić do beztroskich lat dzieciństwa, pokazać dzieciom czym się kiedyś bawiliście, zastanawiacie się jak wyglądały zabawki naszych pradziadków lub po prostu szukacie miejsca, w którym spędzisz niezapomniane popołudnie, wybierz się tutaj koniecznie. To niezwykłe miejsce, w którym każdy odnajdzie dla siebie coś intrygującego. Świetne zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Poznajcie historię z innej perspektywy i przenieście się do miniaturowego świata, z którego nie będziecie chcieli wyjść. W 12 salach czeka na was ponad 5 tysięcy bardzo starych lecz niezapomnianych zabawek. To miejsce to podróż w czasie to najlepszego czasu w naszym życiu – do dzieciństwa!

Niedaleko Kudowy Zdroju czeka na was zadziwiająca atrakcja przygotowana przez Naturę – Obszar Ochrony Ścisłej Błędne Skały.

Błędne Skały to niepowtarzalny skalny labirynt, w którym przeżyjecie niezapomniane chwile.

Przez Błędne skały prowadzą dwa znakowane szlaki turystyczne. Jest to miejsce niezwykłe. Podróż przez zakamarki skał, często bardzo wąskie szczeliny, to niezapomniane przeżycie dla dużych i małych. W Błędnych Skałach kręcono filmy: Opowieści z Narnii: Książę Kaspian, Przyjaciel wesołego diabła i Dwa światy. Z całą pewnością tego miejsca nie może zabraknąć w waszym planie wycieczki.

Jadąc trochę na północ w rejon Gór Sowich warto trafić do Głuszycy i zwiedzić Podziemne Miasto Osówka.

Jest to ostatnia, główna, największa, najbardziej rozbudowana kwatera Hitlera, budowana na Dolnym Śląsku.

Miejsce bardzo ciekawe, jednak zdajemy sobie sprawę, że nie dla wszystkich, ze względu na swój historyczno-militarny charakter. Warto jednak i takie miejsca pokazywać dzieciom i opowiadać o historii naszego kraju i świata. Trzeba pamiętać, aby na tą wycieczkę grubo się ubrać, gdyż w podziemiach panują stałe, niskie temperatury i duża wilgotność. Dodatkową atrakcją jest panujący półmrok i czasami bardzo niskie korytarze. Podziemne Miasto Osówka przygotowane jest dla każdego, bez względu na wiek i przekonania. Przygotowano trasy turystyczne o różnym stopniu trudności, od bardzo łatwej historycznej po ekstremalnie trudne.

Przed chwilą było miejsce dla humanistów, to teraz dla odmiany zwiedźmy coś dla umysłów ścisłych. Niedaleko Głuszycy, w Wałbrzychu, znajdziecie Park Nauki i Techniki, który w każdym potrafi rozbudzić ciekawość świat, a równocześnie pozwala odkryć doświadczalnie odpowiedzi na nurtujące nie jednego z nas pytania.

ExploraPark – bo tak nazwano to miejsce, pozwala poznać naukę w ciekawy, a często wręcz ekscytujący i zabawny sposób.

Po zakupieniu biletu, możecie przebywać na terenie parku bez ograniczeń czasowych, co jest dodatkowym atutem, gdyż zarówno mali i duzi niechętnie to miejsce opuszczają. Jest to prawdziwy park doświadczeń, w którym można dotknąć nauki i pobawić się nietuzinkowymi zabawkami pokazującymi jej prawa i zasady.

Również w Wałbrzychu czeka na Was wspaniały Zamek Książ ze wspaniałą Palmiarnią. Zamek ten oferuje również nocne zwiedzenia, dla amatorów mocniejszych wrażeń. Zarówno ciekawa historia zamku i wystawa, ogród na 12 tarasach oraz świat egzotycznych roślin w pięknie urządzonej palmiarni, przyciągają corocznie mnóstwo turystów. Zamek ten oferuje jednak jeszcze jedną rzecz – noclegi, na które warto się skusić. Hotel Książ, zlokalizowany w trzech oficynach pałacowych, stanowi obecnie największą część bazy noclegowej na terenie książańskiego kompleksu zamkowo – parkowego. Obiekt, urokliwie zlokalizowany na przedzamczu majestatycznego Zamku Książ, wznoszącego się na cyplu skalnym na wysokości 395 m n.p.m., kontynuuje tradycje dawnej rezydencji Hochbergów, która pierwotnie pełniła funkcje reprezentacyjne, przyciągając i kusząc „koronowane głowy” Europy niezwykłą aurą oraz magią otaczającą to miejsce. Zarówno dla małych królewiczów jak i księżniczek nocowanie w zamku będzie niezapomnianą atrakcją.

Ymmm, tak tam pięknie… też się rozmarzyliście?

No nic, ruszamy dalej, bo jeszcze przed nami niejedna sudecka atrakcja. Teraz jedziemy do miejscowości Mieroszów, w gminie Łączna, w której czeka nas przygoda wśród zwierząt.

Na ZooFarmie Mieroszów, możecie podziwiać 100 gatunków zwierząt z całego świata, od milusińskich po groźne.

Bilety nie są drogie, więc warto się tutaj zatrzymać i pokazać dzieciom trochę świata. Zobaczycie tutaj mnóstwo ciekawych i pięknych stworzeń, a w tym takie gatunki jak tygrysy, kangury, serwale, surykatki, antylopy, wilki polarne, lemury katta, żurawie, egzotyczne ptaki, jeżozwierze, małpy i wiele innych. Spacer i odpoczynek, wśród zieleni i zwierząt, to dobry pomysł na spokojniejszy dzień.

Kiedy już nabierzemy sił spacerując wśród zwierząt z najdalszych zakątków całego świata, możemy pojechać po przygodę do Western City położonego w miejscowości Ściegny. W Ściegnach koło Karpacza czeka na was całe mnóstwo kowbojskich atrakcji. Atrakcyjność Western City polega nie tylko na specyfice tego miejsca, na oryginalności tej formy rozrywki, lecz przede wszystkim na niepowtarzalności gwarantowanych gościom przeżyć. Każdy może tutaj przenieść się w czasie do świata szeryfów, rewolwerowców i poszukiwaczy złota. Przekraczając bramę Western City odkrywamy Dziki Zachód. Imponująca stadnina Western City liczy sobie w tej chwili ok. 40 koni, z czego większość jest rasy American Quarter Horse, która to rasa swoje korzenie ma oczywiście na Dzikim Zachodzie. Western City to osadzony w westernowym klimacie park rozrywki, kowbojskie miasteczko, którego drewniane budynki są ściśle wzorowane na zabudowaniach z Dzikiego Zachodu, a kowbojskie atrakcje i pokazy zapamiętacie na długo.

Gwar miasteczka prawdziwych kowbojów zamieńmy teraz na miejsce spokojniejsze, wypełnione delikatnością i kruchością, które oczarowuje pięknem wytwarzanych w nim przedmiotów. Przenosimy się do świata artystów potrafiących wyczarować bez pomocy maszyn kryształowe cuda.

W Piechowicach możecie zwiedzić najprawdziwszą Hutę Szkła.

Huta Szkła Julia to miejsce, w którym splata się historia, piękno szklanych arcydzieł i ręczny proces produkcji! Podczas zwiedzania z przewodnikiem doświadczycie tego wyjątkowego przedstawienia jakim jest wytwarzanie kryształu. Ścieżka turystyczna prowadzi przez wiele działów m.in. miejsca gdzie doświadczeni rzemieślnicy dmuchają i formują gorącą masę szklaną, dosłownie wyczarowując kryształowe produkty na oczach turystów. Idąc dalej zobaczycie wiele innych interesujących stanowisk produkcji – od szlifowania, poprzez nanoszenie przepięknych zdobień aż po kontrolę jakości i misterne pakowanie kryształu. Idealne miejsce na uwrażliwienie duszy małego człowieka na piękno, a równocześnie pokazanie czegoś czego nie znamy.

Dzisiejszą wyprawę kończymy w Parku Rozrywki Esplanada w Szklarskiej Porębie.

Ten Rodzinny Park Rozrywki oferuje wiele aktywności, a wśród nich jest między innymi: Alpine Coaster (zjeżdżalnia pełna niesamowitych wrażeń, mocy i szybkości), Ogród Dmuchańców (raj dla najmłodszych), Plaża, Małpi Gaj, Samochodziki, Mini golf, Laser Ponton, Symulator rodeo, Wieża emocji i wiele innych. Tak aktywne zakończenie wycieczki pozwoli wam się wyszaleć i zapomnieć o codzienności, by później z nową energią rozpocząć wykonywanie kolejnych zadań.

To już koniec naszej dzisiejszej wycieczki. Sudety oferują wiele różnorodnych atrakcji, zatem każdy znajdzie tutaj coś dla siebie. Zabierając rodzinę w ten rejon poszerzycie dzieciom horyzonty i oprócz rozrywki zagwarantujecie im poznanie świata z różnorakich stron.

Mapa Polski dla dzieci w rękę i ruszajcie! Przygody czekają!

Powiązane wpisy:

Kraina jezior i Podlasie : atrakcje dla dzieci

Dzisiaj zabieramy was na północny-wschód naszego kraju, do wspaniałej i rozległej krainy jezior i lasów, oraz do prastarej Puszczy Białowieskiej, będącej naszym narodowym skarbem.

Posted in Atrakcje w Polsce | Tagged , , , | Leave a comment

Piernikowe województwo, czyli wspaniała zabawa w kujawsko-pomorskim! : atrakcje dla dzieci

Dzisiaj zapraszamy na smaczną wycieczkę, połączoną z międzygwiezdnymi podróżami i zaskakującymi miejscami. Zapewne województwo kujawsko-pomorskie kojarzy się wam przede wszystkim z Toruniem i znanymi w całym kraju toruńskimi piernikami. Jednak dzięki naszej dzisiejszej podróży przekonacie się, że warto zostać dłużej w tym województwie i zobaczyć również inne wspaniałe miejsca jakie ma do zaoferowania.

Posted in Atrakcje w Polsce | Tagged , , , | Leave a comment

Środek Polski : atrakcje dla dzieci

Skoro jesteśmy już na samym środku Polski, pozwiedzajmy dzisiaj województwo łódzkie. Ma ono mnóstwo ciekawych propozycji dla małych i dużych. Trochę nauki, trochę zabawy i trochę wspomnień z czasów dzieciństwa.

Posted in Atrakcje w Polsce | Tagged , , , , | Leave a comment

Czarownice i malownicze polskie wsie : atrakcje dla dzieci

Dzisiaj proponujemy wam wycieczkę przez dwa województwa: świętokrzyskie i lubelskie. Oba są pełne niesamowitych atrakcji, które zachwycą zarówno małych jak i większych. Jednak łączy je jeszcze coś, wspaniała przyroda i piękne widoki, które będziecie mogli podziwiać podróżując od jednej atrakcji do kolejnej.

Posted in Atrakcje w Polsce | Tagged , , , | Leave a comment

Wokół stolicy Polski : atrakcje dla dzieci

Dzisiaj zabieramy was na wyprawę do województwa mazowieckiego. Mimo, że kojarzone jest ono ze stolicą naszego kraju, tereny wokół Warszawy kryją prawdziwe perełki na rodzinne wypady.

Posted in Atrakcje w Polsce | Tagged , , , | Leave a comment

Dzień Dziecka w Sudetach przez cały rok!

Sudety to góry piękne i zaskakujące, jedyne w swoim rodzaju. Kryją w sobie wiele tajemnic. Podziemne miasta i rozrzucone niedbale ogromne głazy to niewielka część tego co mają do zaoferowania… Niech Dzień Dziecka trwa cały rok!

Posted in Atrakcje w Polsce | Tagged , , , | Leave a comment

Trasa dla Bobasa testuje Mapę Polski dla dzieci

O MAPIE W DWÓCH ZADANIACH To doskonałe połączenie mapy do powieszenia na ścianie i aktywnej nauki geografii Polski (7 kart z wyzwaniami). Cały zestaw jest spięty sprytnymi, rozpinanymi metalowymi kółkami, które trzymają całość razem (nic się nie zgubi!).

Posted in O mapach i mapkach | Tagged , , , , , | Leave a comment

Bochnia i Wieliczka, czyli weekend pod ziemią

Pokażę wam dzisiaj, że nawet gdy zimno i deszczowo, można zorganizować sobie wspaniały odpoczynek, który nie tylko będzie aktywny, ale również wzbogaci naszą wiedzę i wzmocni zdrowie.

Posted in Atrakcje w Polsce | Tagged , , , , , , , , | Leave a comment

W czasie deszczu dzieci się nudzą? Nie! Oto atrakcje na niepogodę.

Choć większość atrakcji działa w sezonie letnim, jednak są też takie czynne cały rok. Sprawdź jakie atrakcje na niepogodę znajdziesz w danych województwach.

Posted in Atrakcje w Polsce | Tagged , , , | Leave a comment

Poznaj Polskę, bawiąc się w skojarzenia

Zabawa to najlepszy sposób na… wszystko! Czyż nie? Pobawmy się w skojarzenia dotyczące miejsc w Polsce.

Posted in O mapach i mapkach | Tagged , , , , , | Leave a comment
Anna Biolik

Anna Biolik

autor

Lubi spędzać czas z rodziną, szczególnie podczas wspólnych wyjazdów. W wolej chwili pisze dla przyjemności.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Kraina jezior i Podlasie : atrakcje dla dzieci

Dzisiaj zabieramy was na północny-wschód naszego kraju, do wspaniałej i rozległej krainy jezior i lasów, oraz do prastarej Puszczy Białowieskiej, będącej naszym narodowym skarbem.

Piernikowe województwo, czyli wspaniała zabawa w kujawsko-pomorskim! : atrakcje dla dzieci

Dzisiaj zapraszamy na smaczną wycieczkę, połączoną z międzygwiezdnymi podróżami i zaskakującymi miejscami. Zapewne województwo kujawsko-pomorskie kojarzy się wam przede wszystkim z Toruniem i znanymi w całym kraju toruńskimi piernikami. Jednak dzięki naszej dzisiejszej podróży przekonacie się, że warto zostać dłużej w tym województwie i zobaczyć również inne wspaniałe miejsca jakie ma do zaoferowania.

Lubuskie i wielkopolskie krainy nizin: atrakcje dla dzieci

Dzisiaj zabieram Was na wspaniałą, pełną przygód wycieczkę do województwa wielkopolskiego i lubuskiego. Te sąsiadujące ze sobą krainy zwykle kojarzą się nam z rozległymi równinami środkowej Polski, jednak jeśli poznacie je bliżej, przekonacie się, że krajobraz tutaj jest bardziej zróżnicowany.

Środek Polski : atrakcje dla dzieci

Skoro jesteśmy już na samym środku Polski, pozwiedzajmy dzisiaj województwo łódzkie. Ma ono mnóstwo ciekawych propozycji dla małych i dużych. Trochę nauki, trochę zabawy i trochę wspomnień z czasów dzieciństwa.

Czarownice i malownicze polskie wsie : atrakcje dla dzieci

Dzisiaj proponujemy wam wycieczkę przez dwa województwa: świętokrzyskie i lubelskie. Oba są pełne niesamowitych atrakcji, które zachwycą zarówno małych jak i większych. Jednak łączy je jeszcze coś, wspaniała przyroda i piękne widoki, które będziecie mogli podziwiać podróżując od jednej atrakcji do kolejnej.

Wokół stolicy Polski : atrakcje dla dzieci

Dzisiaj zabieramy was na wyprawę do województwa mazowieckiego. Mimo, że kojarzone jest ono ze stolicą naszego kraju, tereny wokół Warszawy kryją prawdziwe perełki na rodzinne wypady.

Karpaty dla dzieci (atrakcje dla dzieci w górach)

Wiosna się rozkręciła na całego, aż chce się żyć i zwiedzać! W tym roku mamy wyjątkowy długi weekend na początku czerwca, ponieważ łączy się z Dniem Dziecka. Co powiecie na niezapomniane chwile z dziećmi, przeżyte z okazji ich święta, w jednym z najpiękniejszych regionów Polski?

MAJÓWKA! Atrakcje dla dzieci część 1 (POMORZE)

Uffff, MAJÓWKA!!!! Ruszyły już chyba wszystkie atrakcje w Polsce, a naprawdę jest ich coraz więcej i coraz ciekawsze.
Nie tracąc czasu na zbędne wstępy (wszyscy wiedzą, że Majówka to czas zabawy i relaksu, a nie gapienia się w ekran), zróbmy szybki przegląd, korzystając z prostej ściągi w postaci Mapy Polski dla Dzieci.

Mapa za pocztówkę – rozstrzygnięcie

Na początek chciałabym podziękować wszystkim, którzy zadali sobie trud wysłania pocztówki. W dobie maili i sms’ów jest to zwyczaj odchodzący do lamusa, ale na szczęście przez niektórych nadal podtrzymywany.

Trafny rzut oka na Turystyczną Mapę Polski: Wrota Podlasia

Rzuciłam przypadkowo okiem na Turystyczną Mapę Polski i trafiłam do malowniczych Wrót Podlasia, gdzie atrakcje i dla ciała, i dla ducha. Tykocin – perła baroku, Kiermusy, Biebrzański PN, Narwiański PN, atrakcje okolic Białegostoku.

Wyślij pocztówkę z Polski i wygraj mapę!

Mam dla Was wyzwanie! I to nie byle jakie! Bo kto w tych czasach wysyła pocztówki? Jeszcze kilka osób znam i BARDZO się cieszę z każdej otrzymanej kartki, czy to z okazji świąt, czy z wakacji.  A Wy? Wysyłacie pocztówki?

Wyzwania w zestawie „Mapa Polski dla dzieci”

Kto z Was pamięta ze szkoły wymóg wyrycia na pamięć prawobrzeżnych i lewobrzeżnych dopływów Wisły? Ja do tej pory potrafię wyrecytować formułkę: Soła, Skawa, Raba, Dunajec, San, Wisłoka…. (dalej nie pamiętam). Czy miało to sens? Czy można lepiej?

Trasa dla Bobasa testuje Mapę Polski dla dzieci

O MAPIE W DWÓCH ZADANIACH To doskonałe połączenie mapy do powieszenia na ścianie i aktywnej nauki geografii Polski (7 kart z wyzwaniami). Cały zestaw jest spięty sprytnymi, rozpinanymi metalowymi kółkami, które trzymają całość razem (nic się nie zgubi!).


Mapka rejonu Węgier GRATIS!

Mapka rejonu Węgier GRATIS!

„Gdzie na wakacje?” a może… na Węgry?

Jak tanio, w ciepłej wodzie i bezpiecznie spędzić wakacje?POBIERZ MAPKĘ GRATIS!

Powiązane wpisy:

Kraina jezior i Podlasie : atrakcje dla dzieci

Dzisiaj zabieramy was na północny-wschód naszego kraju, do wspaniałej i rozległej krainy jezior i lasów, oraz do prastarej Puszczy Białowieskiej, będącej naszym narodowym skarbem.

Posted in Atrakcje w Polsce | Tagged , , , | Leave a comment

Piernikowe województwo, czyli wspaniała zabawa w kujawsko-pomorskim! : atrakcje dla dzieci

Dzisiaj zapraszamy na smaczną wycieczkę, połączoną z międzygwiezdnymi podróżami i zaskakującymi miejscami. Zapewne województwo kujawsko-pomorskie kojarzy się wam przede wszystkim z Toruniem i znanymi w całym kraju toruńskimi piernikami. Jednak dzięki naszej dzisiejszej podróży przekonacie się, że warto zostać dłużej w tym województwie i zobaczyć również inne wspaniałe miejsca jakie ma do zaoferowania.

Posted in Atrakcje w Polsce | Tagged , , , | Leave a comment

Środek Polski : atrakcje dla dzieci

Skoro jesteśmy już na samym środku Polski, pozwiedzajmy dzisiaj województwo łódzkie. Ma ono mnóstwo ciekawych propozycji dla małych i dużych. Trochę nauki, trochę zabawy i trochę wspomnień z czasów dzieciństwa.

Posted in Atrakcje w Polsce | Tagged , , , , | Leave a comment

Czarownice i malownicze polskie wsie : atrakcje dla dzieci

Dzisiaj proponujemy wam wycieczkę przez dwa województwa: świętokrzyskie i lubelskie. Oba są pełne niesamowitych atrakcji, które zachwycą zarówno małych jak i większych. Jednak łączy je jeszcze coś, wspaniała przyroda i piękne widoki, które będziecie mogli podziwiać podróżując od jednej atrakcji do kolejnej.

Posted in Atrakcje w Polsce | Tagged , , , | Leave a comment

Wokół stolicy Polski : atrakcje dla dzieci

Dzisiaj zabieramy was na wyprawę do województwa mazowieckiego. Mimo, że kojarzone jest ono ze stolicą naszego kraju, tereny wokół Warszawy kryją prawdziwe perełki na rodzinne wypady.

Posted in Atrakcje w Polsce | Tagged , , , | Leave a comment

Dzień Dziecka w Sudetach przez cały rok!

Sudety to góry piękne i zaskakujące, jedyne w swoim rodzaju. Kryją w sobie wiele tajemnic. Podziemne miasta i rozrzucone niedbale ogromne głazy to niewielka część tego co mają do zaoferowania… Niech Dzień Dziecka trwa cały rok!

Posted in Atrakcje w Polsce | Tagged , , , | Leave a comment

Trasa dla Bobasa testuje Mapę Polski dla dzieci

O MAPIE W DWÓCH ZADANIACH To doskonałe połączenie mapy do powieszenia na ścianie i aktywnej nauki geografii Polski (7 kart z wyzwaniami). Cały zestaw jest spięty sprytnymi, rozpinanymi metalowymi kółkami, które trzymają całość razem (nic się nie zgubi!).

Posted in O mapach i mapkach | Tagged , , , , , | Leave a comment

Bochnia i Wieliczka, czyli weekend pod ziemią

Pokażę wam dzisiaj, że nawet gdy zimno i deszczowo, można zorganizować sobie wspaniały odpoczynek, który nie tylko będzie aktywny, ale również wzbogaci naszą wiedzę i wzmocni zdrowie.

Posted in Atrakcje w Polsce | Tagged , , , , , , , , | Leave a comment

W czasie deszczu dzieci się nudzą? Nie! Oto atrakcje na niepogodę.

Choć większość atrakcji działa w sezonie letnim, jednak są też takie czynne cały rok. Sprawdź jakie atrakcje na niepogodę znajdziesz w danych województwach.

Posted in Atrakcje w Polsce | Tagged , , , | Leave a comment

Poznaj Polskę, bawiąc się w skojarzenia

Zabawa to najlepszy sposób na… wszystko! Czyż nie? Pobawmy się w skojarzenia dotyczące miejsc w Polsce.

Posted in O mapach i mapkach | Tagged , , , , , | Leave a comment
Agnieszka Rajczak-Kucińska

Agnieszka Rajczak-Kucińska

Właściciel

Autorka map i pomysłodawczyni map i mapek turystycznych.

Wykonując mapy do książek podróżniczych na zlecenie Wojciecha Cejrowskiego zauważyłam, że jest to coś, co lubię robić! Cieszę się z każdej kolejnej mapy, która mi wyszła tak, że mogę być z niej dumna. Zaczęły wykluwać się pomysły na mapy inne niż wszystkie. Krok za krokiem je realizuję.
Lubię podróżować na własną rękę i stwierdziłam, że czasami przydałaby się prosta ściąga pt. „co by tu porobić w okolicy". Tak wpadłam na pomysł regionalnych mapek turystycznych. Mam nadzieję, że pomogą Wam fantastycznie spędzić czas!

TwojeMapy.com
Agnieszka Rajczak-Kucińska

tel. 600 03 09 04
e-mail: mapy@twojemapy.com

FORMULARZ KONTAKTU:

10 + 14 =

Chcesz znać nowości ze świata "TwojeMapy"?

- darmowe mapki turystyczne w pdf
- inspiracje, wskazówki turystyczne
- nowe mapy ścienne

Nie spamujemy! Nie więcej niż 1-2 maile tygodniowo. W każdej chwili można się łatwo wypisać.

Zapisując się/Pobierając e-mapkę wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od TwojeMapy.com zgodnie z Polityką Prywatności