Mapy rysowane specjalnie dla Ciebie!

Mapy turystyczne i ozdobne.
Piękne, stylowe mapy ścienne
oraz użyteczne mapki regionalne.
Mapy wielkoformatowe
oraz mapki poglądowe.
Mapy do książek, a także
pamiątkowe z ciekawego wyjazdu.

Blog o mapach, podróżach bliskich i dalekich, inspiracjach i o tym, dlaczego mapy są przydatne 🙂

Wokół stolicy Polski : atrakcje dla dzieci

utworzone przez | Cze 27, 2018 | Atrakcje w Polsce | 0 komentarzy

Dzisiaj zabieramy was na wyprawę do województwa mazowieckiego. Mimo, że kojarzone jest ono ze stolicą naszego kraju,

tereny wokół Warszawy kryją prawdziwe perełki na rodzinne wypady.

Nie ma wątpliwości, że sama Warszawa jest godna polecenia na rodzinną wycieczkę. Liczne muzea, wystawy i zabytki mogą spokojnie wypełnić wam kilka dni. Warto pokazać najmłodszym stolicę naszego kraju, zabrać w najbardziej charakterystyczne miejsca, opowiedzieć o jej smutnej historii wojennej i o tym jak podnosiła się przez lata z popiołów i ruin. Oczywiście oprócz historii, kultury i sztuki stolica Polski gwarantuje również ogromne zaplecze gastronomiczne i rozrywkowe. Można połączyć zwiedzanie Warszawy z przejażdżką pociągiem. Dla dorosłych często to utrudnienie, ale współcześnie dzieci często nie znają magii podróży pociągiem i skrycie marzą o takiej przejażdżce.

Będąc w Warszawie warto wybrać się z dziećmi do Wioski Wikingów i Słowian. Warownia Jomsborg, bo o niej mowa, to gród Wikingów i Słowian – siedziba legendarnej drużyny Jomsborczyków (Jomswikingów) którzy, według skandynawskich sag, służyli naszemu Królowi Bolesławowi Chrobremu jako najemni woje. Warownia działa jako „żywy skansen”. Jest otwarta dla wszystkich, oferując wiele atrakcji. Do tych atrakcji zaliczyć można strzelanie z łuku historycznego, rzucanie toporem do celu, pokazy walk na miecze, wybijanie monet, tkactwo i kowalstwo. W wielu z tych czynności mogą brać udział odwiedzający gród. Jest też możliwość sprawdzenia się jako wojownik, rzucając toporem, strzelając z łuku i walcząc na bezpieczne miecze piankowe. Z całą pewnością zarówno dziewczynki jak i chłopcy, w każdym wieku, znajdą tutaj coś ciekawego dla siebie.

Teraz już opuśćmy stolicę i wybierzmy się na wycieczkę po całym województwie. Jako pierwszy bardzo ciekawy przystanek, proponujemy miejscowość Trojanów i Farmę Iluzji, która znajduje się w pobliżu granicy z województwem lubelskim. Jest to Park rozrywki i edukacji stworzony z myślą o całych rodzinach.

W cenie biletu jest tak wiele atrakcji, że na pewno nie będziecie się tutaj ani sekundę nudzić, i to bez względu na pogodę.

A atrakcje na Farmie Iluzji to między innymi:

Atrakcje związane z iluzją (Latająca chata tajemnic, Tunel zapomnienia, Tajemnice opuszczonej kopalni, Zakręcony domek, Muzeum iluzji, Pokój Amesa, Labirynt luster, Bajkowy Pałac cieni, Mapping 3D, Niemożliwy trójkąt, Głowa na talerzu, Studnia nieskończoności, Lewitujący kran i piłeczki, Meble i ogródek olbrzyma, Ścieżka złudzeń)

Atrakcje związane z przygodą (Grobowiec faraona, Muzeum egipskie, Przeprawa tratwami, Szlak trapera, Rezerwat dzikich smoków, Zatoka Piratów, Wikingowy labirynt, Wioska kamiennych stworów)

Atrakcje typu Rusz Głową

Atrakcje aktywne (Baseny, Place zabaw, Trampoliny)

– Karuzele

– Mini zoo

– Pokazy

A na zmęczonych super zabawą czekają sklepiki z pamiątkami i bogata oferta gastronomiczna. To miejsce to raj dla małych i dużych, które pozwoli wam na całkowite oderwanie się od szarej codzienności.

Po całodziennej zabawie warto się następnego dnia zrelaksować w Parku Wodnym Mamut, znajdującym się w Woli Rębowskiej. W Parku znajdują się: skutery wodne, rowery wodne, narty wodne, leżaki, gastronomia, siatkówka plażowa, beach soccer, plac zabaw dla dzieci i wiele innych atrakcji! Na terenie parku są organizowane różne turnieje i zawody, w których mogą wziąć udział dorośli i dzieci. Choć park początkowo sprawia wrażenie skromnego, warto dać mu szansę, bo jest to ciekawe miejsce na rodzinny odpoczynek na łonie natury.

Odpoczynek  odpoczynkiem, ale większość dzieci woli jednak aktywne spędzanie czasu. Tym razem mamy dla was propozycję dla trochę starszych dzieci i rodziców. W Piasecznie powstał nietypowy Park rozrywki. Extreme Warrior Park to pierwszy w Polsce Ninja Park zbudowany w zadaszonej hali o powierzchni 700 m2. Inspiruje się przeszkodami z Mistrzostw Europy i Świata w biegach z przeszkodami jak również z American Ninja Warrior. Na miejscu czeka na was ponad 30 przeszkód o zróżnicowanym poziomie zaawansowania! Park tworzą trzy wydzielone strefy (strefa przeszkód, osobna sala fitness oraz część konferencyjna). Certyfikowani trenerzy pokażą wam jak pokonać każdą przeszkodę, zadbają o wasze bezpieczeństwo i przypilnują czy prawidłowo wykonujecie ćwiczenia! Aktywnie spędzony czas z całą pewnością pozwoli na zużycie nadmiaru energii, poza tym sport to zdrowie, więc ruszajcie się 🙂

Będąc w województwie mazowieckim warto odwiedzić miejscowość o uroczej nazwie – Otrębusy. W Otrębusach znajdziecie Muzeum Motoryzacji i Techniki gromadzące wiele interesujących eksponatów. Wydawać by się mogło, że to miejsce typowo dla pasjonatów, jednak muzeum to nie zapomniało o tych najmniejszych. Specjalnie dla nich przygotowało mini auta, którymi dzieci będą mogły jeździć samodzielnie po muzeum, jak również będą mogły  wspiąć się na słynny czołg Rudy 102 z serialu „Czterej Pancerni i pies”, czy też nabyć niepowtarzalną pamiątkę w sklepiku. Może ojcowie zabiorą swoje pociechy na wycieczkę i dadzą mamom chwilę wytchnienia?Oczywiście jak najbardziej możecie się tam wybrać całą rodziną.

Kolejną dość poważną atrakcją, bo niezwiązaną z zabawą i rozrywką, a bardziej z poznawaniem historii naszego kraju, jest Twierdza Modlin, znajdująca się w Nowym Dworze Mazowieckim. Twierdzę tą możecie zwiedzać samodzielnie lub z przewodnikiem. Z całą pewnością przewodnich zapozna was z bardzo ciekawymi faktami, do których samodzielnie możecie nie dotrzeć. Istnieje możliwość, wykupienia różnych pakietów, w tym program przygodowy – survival dla najmłodszych Poszukiwacze skarbów. Dlaczego warto tu przyjechać? Jest kilka odpowiedzi na to pytanie:

– Twierdza Modlin to wybitny i unikatowy zabytek fortyfikacyjny.

– Twierdza Modlin to przepiękne miejsce na Mazowszu.

– Twierdza Modlin to zabytek na skalę europejską.

– niezwykłe położenie geograficzne gwarantuje uciechę dla oczu.

Dwie ostatnie atrakcje były być może dla trochę starszych i poważniejszych, dlatego na koniec pragnę was zabrać w dwa bardziej rozrywkowe miejsce. Najpierw odwiedźmy miejscowość Gwizdały i Muzeum Gwizdków. Ktoś miał bardzo ciekawy pomysł, aby właśnie w tej miejscowości stworzyć tak nietypowe muzeum. Aktualnie w muzeum znajduje się ekspozycja klasycznych gwizdków, wykonanych z różnych materiałów (drewno, glina, metal), gwizków branżowych (sportowych, kolejarskich, policyjnych), technicznych (m.in. od parowozów oraz czajników) oraz instrumentów dętych (fujarki, ligawki, trąbki). Oprócz eksponatów pochodzących z Polski, w muzeum zobaczyć można gwizdki z Rosji, Ukrainy, Białorusi, Litwy, Stanów Zjednoczonych Ameryki, Australii oraz Amazonii. Najstarszy z eksponatów liczy sobie ok. 400 lat! Muzeum jest obiektem całorocznym, czynnym od poniedziałku do piątku, natomiast w weekendy po uprzednim uzgodnieniu. Dla zainteresowanych organizowane są warsztaty garncarsko-ceramiczne.

Na koniec zatrzymajmy się na dłuższą chwilę w Wiosce indiańskiej. Położona w Borzychach wioska Hantajo, przeniesie was w całkiem inny świat zapewniając frajdę całej rodzinie.  Wciągające zabawy, tor przeszkód, strzelanie z łuku, rzuty włócznią i wiele innych, pieśni i tańce, malowanie twarzy, warsztaty rękodzieła, a także niezwykła wystawa strojów i broni oraz niezwykle barwna opowieść o życiu Indian pozwolą wszystkim przenieść się na Wielkie Równiny Ameryki Północnej. W razie deszczu program realizowany jest w zadaszonych miejscach, a więc to miejsce odpowiednie na każdą pogodę. Wioska jest pięknie położona na urokliwej, leśnej polanie w otulinie Nadbużańskiego Parku Krajobrazowego.

Teraz już trzeba nam wrócić do codzienności jednak atrakcje czekają. Już za parę dni kolejny weekend, warto więc już dzisiaj zaplanować niezapomnianą przygodę dla całej rodziny w województwie mazowieckim.

Nie marnujcie więc czasu, zwiedzajcie, bawcie się i żyjcie na całego!

Anna Biolik

Anna Biolik

autor

Lubi spędzać czas z rodziną, szczególnie podczas wspólnych wyjazdów. W wolej chwili pisze dla przyjemności.

Powiązane wpisy:

Kraina jezior i Podlasie : atrakcje dla dzieci

Dzisiaj zabieramy was na północny-wschód naszego kraju, do wspaniałej i rozległej krainy jezior i lasów, oraz do prastarej Puszczy Białowieskiej, będącej naszym narodowym skarbem.

Posted in Atrakcje w Polsce | Tagged , , , | Leave a comment

Piernikowe województwo, czyli wspaniała zabawa w kujawsko-pomorskim! : atrakcje dla dzieci

Dzisiaj zapraszamy na smaczną wycieczkę, połączoną z międzygwiezdnymi podróżami i zaskakującymi miejscami. Zapewne województwo kujawsko-pomorskie kojarzy się wam przede wszystkim z Toruniem i znanymi w całym kraju toruńskimi piernikami. Jednak dzięki naszej dzisiejszej podróży przekonacie się, że warto zostać dłużej w tym województwie i zobaczyć również inne wspaniałe miejsca jakie ma do zaoferowania.

Posted in Atrakcje w Polsce | Tagged , , , | Leave a comment

Środek Polski : atrakcje dla dzieci

Skoro jesteśmy już na samym środku Polski, pozwiedzajmy dzisiaj województwo łódzkie. Ma ono mnóstwo ciekawych propozycji dla małych i dużych. Trochę nauki, trochę zabawy i trochę wspomnień z czasów dzieciństwa.

Posted in Atrakcje w Polsce | Tagged , , , , | Leave a comment

Czarownice i malownicze polskie wsie : atrakcje dla dzieci

Dzisiaj proponujemy wam wycieczkę przez dwa województwa: świętokrzyskie i lubelskie. Oba są pełne niesamowitych atrakcji, które zachwycą zarówno małych jak i większych. Jednak łączy je jeszcze coś, wspaniała przyroda i piękne widoki, które będziecie mogli podziwiać podróżując od jednej atrakcji do kolejnej.

Posted in Atrakcje w Polsce | Tagged , , , | Leave a comment

Wokół stolicy Polski : atrakcje dla dzieci

Dzisiaj zabieramy was na wyprawę do województwa mazowieckiego. Mimo, że kojarzone jest ono ze stolicą naszego kraju, tereny wokół Warszawy kryją prawdziwe perełki na rodzinne wypady.

Posted in Atrakcje w Polsce | Tagged , , , | Leave a comment

Dzień Dziecka w Sudetach przez cały rok!

Sudety to góry piękne i zaskakujące, jedyne w swoim rodzaju. Kryją w sobie wiele tajemnic. Podziemne miasta i rozrzucone niedbale ogromne głazy to niewielka część tego co mają do zaoferowania… Niech Dzień Dziecka trwa cały rok!

Posted in Atrakcje w Polsce | Tagged , , , | Leave a comment

Trasa dla Bobasa testuje Mapę Polski dla dzieci

O MAPIE W DWÓCH ZADANIACH To doskonałe połączenie mapy do powieszenia na ścianie i aktywnej nauki geografii Polski (7 kart z wyzwaniami). Cały zestaw jest spięty sprytnymi, rozpinanymi metalowymi kółkami, które trzymają całość razem (nic się nie zgubi!).

Posted in O mapach i mapkach | Tagged , , , , , | Leave a comment

Bochnia i Wieliczka, czyli weekend pod ziemią

Pokażę wam dzisiaj, że nawet gdy zimno i deszczowo, można zorganizować sobie wspaniały odpoczynek, który nie tylko będzie aktywny, ale również wzbogaci naszą wiedzę i wzmocni zdrowie.

Posted in Atrakcje w Polsce | Tagged , , , , , , , , | Leave a comment

W czasie deszczu dzieci się nudzą? Nie! Oto atrakcje na niepogodę.

Choć większość atrakcji działa w sezonie letnim, jednak są też takie czynne cały rok. Sprawdź jakie atrakcje na niepogodę znajdziesz w danych województwach.

Posted in Atrakcje w Polsce | Tagged , , , | Leave a comment

Poznaj Polskę, bawiąc się w skojarzenia

Zabawa to najlepszy sposób na… wszystko! Czyż nie? Pobawmy się w skojarzenia dotyczące miejsc w Polsce.

Posted in O mapach i mapkach | Tagged , , , , , | Leave a comment

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Kraina jezior i Podlasie : atrakcje dla dzieci

Dzisiaj zabieramy was na północny-wschód naszego kraju, do wspaniałej i rozległej krainy jezior i lasów, oraz do prastarej Puszczy Białowieskiej, będącej naszym narodowym skarbem.

Piernikowe województwo, czyli wspaniała zabawa w kujawsko-pomorskim! : atrakcje dla dzieci

Dzisiaj zapraszamy na smaczną wycieczkę, połączoną z międzygwiezdnymi podróżami i zaskakującymi miejscami. Zapewne województwo kujawsko-pomorskie kojarzy się wam przede wszystkim z Toruniem i znanymi w całym kraju toruńskimi piernikami. Jednak dzięki naszej dzisiejszej podróży przekonacie się, że warto zostać dłużej w tym województwie i zobaczyć również inne wspaniałe miejsca jakie ma do zaoferowania.

Lubuskie i wielkopolskie krainy nizin: atrakcje dla dzieci

Dzisiaj zabieram Was na wspaniałą, pełną przygód wycieczkę do województwa wielkopolskiego i lubuskiego. Te sąsiadujące ze sobą krainy zwykle kojarzą się nam z rozległymi równinami środkowej Polski, jednak jeśli poznacie je bliżej, przekonacie się, że krajobraz tutaj jest bardziej zróżnicowany.

Środek Polski : atrakcje dla dzieci

Skoro jesteśmy już na samym środku Polski, pozwiedzajmy dzisiaj województwo łódzkie. Ma ono mnóstwo ciekawych propozycji dla małych i dużych. Trochę nauki, trochę zabawy i trochę wspomnień z czasów dzieciństwa.

Czarownice i malownicze polskie wsie : atrakcje dla dzieci

Dzisiaj proponujemy wam wycieczkę przez dwa województwa: świętokrzyskie i lubelskie. Oba są pełne niesamowitych atrakcji, które zachwycą zarówno małych jak i większych. Jednak łączy je jeszcze coś, wspaniała przyroda i piękne widoki, które będziecie mogli podziwiać podróżując od jednej atrakcji do kolejnej.

Dzień Dziecka w Sudetach przez cały rok!

Sudety to góry piękne i zaskakujące, jedyne w swoim rodzaju. Kryją w sobie wiele tajemnic. Podziemne miasta i rozrzucone niedbale ogromne głazy to niewielka część tego co mają do zaoferowania… Niech Dzień Dziecka trwa cały rok!

Karpaty dla dzieci (atrakcje dla dzieci w górach)

Wiosna się rozkręciła na całego, aż chce się żyć i zwiedzać! W tym roku mamy wyjątkowy długi weekend na początku czerwca, ponieważ łączy się z Dniem Dziecka. Co powiecie na niezapomniane chwile z dziećmi, przeżyte z okazji ich święta, w jednym z najpiękniejszych regionów Polski?

MAJÓWKA! Atrakcje dla dzieci część 1 (POMORZE)

Uffff, MAJÓWKA!!!! Ruszyły już chyba wszystkie atrakcje w Polsce, a naprawdę jest ich coraz więcej i coraz ciekawsze.
Nie tracąc czasu na zbędne wstępy (wszyscy wiedzą, że Majówka to czas zabawy i relaksu, a nie gapienia się w ekran), zróbmy szybki przegląd, korzystając z prostej ściągi w postaci Mapy Polski dla Dzieci.

Mapa za pocztówkę – rozstrzygnięcie

Na początek chciałabym podziękować wszystkim, którzy zadali sobie trud wysłania pocztówki. W dobie maili i sms’ów jest to zwyczaj odchodzący do lamusa, ale na szczęście przez niektórych nadal podtrzymywany.

Trafny rzut oka na Turystyczną Mapę Polski: Wrota Podlasia

Rzuciłam przypadkowo okiem na Turystyczną Mapę Polski i trafiłam do malowniczych Wrót Podlasia, gdzie atrakcje i dla ciała, i dla ducha. Tykocin – perła baroku, Kiermusy, Biebrzański PN, Narwiański PN, atrakcje okolic Białegostoku.

Wyślij pocztówkę z Polski i wygraj mapę!

Mam dla Was wyzwanie! I to nie byle jakie! Bo kto w tych czasach wysyła pocztówki? Jeszcze kilka osób znam i BARDZO się cieszę z każdej otrzymanej kartki, czy to z okazji świąt, czy z wakacji.  A Wy? Wysyłacie pocztówki?

Wyzwania w zestawie „Mapa Polski dla dzieci”

Kto z Was pamięta ze szkoły wymóg wyrycia na pamięć prawobrzeżnych i lewobrzeżnych dopływów Wisły? Ja do tej pory potrafię wyrecytować formułkę: Soła, Skawa, Raba, Dunajec, San, Wisłoka…. (dalej nie pamiętam). Czy miało to sens? Czy można lepiej?

Trasa dla Bobasa testuje Mapę Polski dla dzieci

O MAPIE W DWÓCH ZADANIACH To doskonałe połączenie mapy do powieszenia na ścianie i aktywnej nauki geografii Polski (7 kart z wyzwaniami). Cały zestaw jest spięty sprytnymi, rozpinanymi metalowymi kółkami, które trzymają całość razem (nic się nie zgubi!).
Mapka rejonu Węgier GRATIS!

Mapka rejonu Węgier GRATIS!

„Gdzie na wakacje?” a może… na Węgry?

Jak tanio, w ciepłej wodzie i bezpiecznie spędzić wakacje?POBIERZ MAPKĘ GRATIS!

Powiązane wpisy:

Kraina jezior i Podlasie : atrakcje dla dzieci

Dzisiaj zabieramy was na północny-wschód naszego kraju, do wspaniałej i rozległej krainy jezior i lasów, oraz do prastarej Puszczy Białowieskiej, będącej naszym narodowym skarbem.

Posted in Atrakcje w Polsce | Tagged , , , | Leave a comment

Piernikowe województwo, czyli wspaniała zabawa w kujawsko-pomorskim! : atrakcje dla dzieci

Dzisiaj zapraszamy na smaczną wycieczkę, połączoną z międzygwiezdnymi podróżami i zaskakującymi miejscami. Zapewne województwo kujawsko-pomorskie kojarzy się wam przede wszystkim z Toruniem i znanymi w całym kraju toruńskimi piernikami. Jednak dzięki naszej dzisiejszej podróży przekonacie się, że warto zostać dłużej w tym województwie i zobaczyć również inne wspaniałe miejsca jakie ma do zaoferowania.

Posted in Atrakcje w Polsce | Tagged , , , | Leave a comment

Środek Polski : atrakcje dla dzieci

Skoro jesteśmy już na samym środku Polski, pozwiedzajmy dzisiaj województwo łódzkie. Ma ono mnóstwo ciekawych propozycji dla małych i dużych. Trochę nauki, trochę zabawy i trochę wspomnień z czasów dzieciństwa.

Posted in Atrakcje w Polsce | Tagged , , , , | Leave a comment

Czarownice i malownicze polskie wsie : atrakcje dla dzieci

Dzisiaj proponujemy wam wycieczkę przez dwa województwa: świętokrzyskie i lubelskie. Oba są pełne niesamowitych atrakcji, które zachwycą zarówno małych jak i większych. Jednak łączy je jeszcze coś, wspaniała przyroda i piękne widoki, które będziecie mogli podziwiać podróżując od jednej atrakcji do kolejnej.

Posted in Atrakcje w Polsce | Tagged , , , | Leave a comment

Wokół stolicy Polski : atrakcje dla dzieci

Dzisiaj zabieramy was na wyprawę do województwa mazowieckiego. Mimo, że kojarzone jest ono ze stolicą naszego kraju, tereny wokół Warszawy kryją prawdziwe perełki na rodzinne wypady.

Posted in Atrakcje w Polsce | Tagged , , , | Leave a comment

Dzień Dziecka w Sudetach przez cały rok!

Sudety to góry piękne i zaskakujące, jedyne w swoim rodzaju. Kryją w sobie wiele tajemnic. Podziemne miasta i rozrzucone niedbale ogromne głazy to niewielka część tego co mają do zaoferowania… Niech Dzień Dziecka trwa cały rok!

Posted in Atrakcje w Polsce | Tagged , , , | Leave a comment

Trasa dla Bobasa testuje Mapę Polski dla dzieci

O MAPIE W DWÓCH ZADANIACH To doskonałe połączenie mapy do powieszenia na ścianie i aktywnej nauki geografii Polski (7 kart z wyzwaniami). Cały zestaw jest spięty sprytnymi, rozpinanymi metalowymi kółkami, które trzymają całość razem (nic się nie zgubi!).

Posted in O mapach i mapkach | Tagged , , , , , | Leave a comment

Bochnia i Wieliczka, czyli weekend pod ziemią

Pokażę wam dzisiaj, że nawet gdy zimno i deszczowo, można zorganizować sobie wspaniały odpoczynek, który nie tylko będzie aktywny, ale również wzbogaci naszą wiedzę i wzmocni zdrowie.

Posted in Atrakcje w Polsce | Tagged , , , , , , , , | Leave a comment

W czasie deszczu dzieci się nudzą? Nie! Oto atrakcje na niepogodę.

Choć większość atrakcji działa w sezonie letnim, jednak są też takie czynne cały rok. Sprawdź jakie atrakcje na niepogodę znajdziesz w danych województwach.

Posted in Atrakcje w Polsce | Tagged , , , | Leave a comment

Poznaj Polskę, bawiąc się w skojarzenia

Zabawa to najlepszy sposób na… wszystko! Czyż nie? Pobawmy się w skojarzenia dotyczące miejsc w Polsce.

Posted in O mapach i mapkach | Tagged , , , , , | Leave a comment
Agnieszka Rajczak-Kucińska

Agnieszka Rajczak-Kucińska

Właściciel

Autorka map i pomysłodawczyni map i mapek turystycznych.

Wykonując mapy do książek podróżniczych na zlecenie Wojciecha Cejrowskiego zauważyłam, że jest to coś, co lubię robić! Cieszę się z każdej kolejnej mapy, która mi wyszła tak, że mogę być z niej dumna. Zaczęły wykluwać się pomysły na mapy inne niż wszystkie. Krok za krokiem je realizuję.
Lubię podróżować na własną rękę i stwierdziłam, że czasami przydałaby się prosta ściąga pt. „co by tu porobić w okolicy". Tak wpadłam na pomysł regionalnych mapek turystycznych. Mam nadzieję, że pomogą Wam fantastycznie spędzić czas!

TwojeMapy.com
Agnieszka Rajczak-Kucińska

tel. 600 03 09 04
e-mail: mapy@twojemapy.com

FORMULARZ KONTAKTU:

5 + 12 =

Chcesz znać nowości ze świata "TwojeMapy"?

- darmowe mapki turystyczne w pdf
- inspiracje, wskazówki turystyczne
- nowe mapy ścienne

Nie spamujemy! Nie więcej niż 1-2 maile tygodniowo. W każdej chwili można się łatwo wypisać.

Zapisując się/Pobierając e-mapkę wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od TwojeMapy.com zgodnie z Polityką Prywatności