Mapy rysowane specjalnie dla Ciebie!

Mapy turystyczne i ozdobne.
Piękne, stylowe mapy ścienne
oraz użyteczne mapki regionalne.
Mapy wielkoformatowe
oraz mapki poglądowe.
Mapy do książek, a także
pamiątkowe z ciekawego wyjazdu.

MAPY ŚCIENNE

TURYSTYCZNA MAPA POLSKI
czyli CIEKAWE MIEJSCA W POLSCE

Szukasz ciekawych miejsc w Polsce?
Nie tylko tych powszechnie znanych, ale po prostu tych, które oferują dobrą rozrywkę,
ciekawą aktywność, wiedzę historyczną, doznania artystyczne czy po prostu zabawę?

Ta ścienna, stylowa Turystyczna Mapa Polski jest odpowiedzią na pytanie, jakie są ciekawe miejsca w Polsce.

POLSKA NA WEEKEND, NA WAKACJE, NA CO DZIEŃ

dla dzieci, dla rodzin, na prezent,
dla ciekawych, dla wędrowców, dla aktywnych,
dla podróżujących i dla tych, co zbyt często siedzą w domu
Mapa dla Ciebie!

mapa ścienna, Turystyczna Mapa Polski, ciekawe miejsca w Polsce

Inspiruje

Turystyczna Mapa Polski ma zachęcić Cię do odwiedzenia – być może nieznanych Ci – ciekawych miejsc w naszym kraju. Miejsc wartych zobaczenia lub miejsc rozrywki, aktywności, zabawy.

Uczy

W przyjazny sposób uczy geografii Polski, rzek, parków narodowych. Czytelnie, bez nadmiaru informacji, naturalnie. Rozpala ciekawość, a to najlepszy nauczyciel!

Zdobi

Ciepłe barwy, ozdobna forma. Mapa pięknie prezentuje się na ścianie, ciesząc oko. Po co Ci drogi i chmara podobnych sobie miasteczek? Od tego masz nawigację 🙂 Powieś na ścianie tylko ciekawe miejsca w Polsce podane w stylowej formie.

Pomaga

Pomaga zaplanować wycieczkę, która zahacza o wszystkie ciekawe miejsca w okolicy.

Wasze "podboje"

Na mapie można zaznaczyć miejsca odwiedzone. Po bokach mapy można przypiąć swoje zdjęcia z wycieczek. Które atrakcje Polski już odwiedziliście? Co jeszcze w planach?

Pomysł na prezent

Nie wiesz, co kupić na prezent dla zapalonego turysty lub rodziny z dziećmi? Turystyczna Mapa Polski jest świetnym pomysłem!

Mapa Polski z miastami.
Mapa Polski z rzekami.
Mapa Polski z atrakcjami turystycznymi.
Mapa Polski z parkami narodowymi.
Mapa Polski turystyczna.
Ozdobna mapa Polski.
Mapa Polski do wpinania.
Mapa Polski dla dzieci, młodzieży, rodzin, turystów.

Turystyczna Mapa Polski, Mapa ścienna B1, ciekawe miejsca w Polsce: Pomorze

Pierwsza ścienna Turystyczna Mapa Polski pokazująca kompleksowo najciekawsze miejsca w Polsce.

Mapa opracowana po to, by Cię inspirować do odkrywania, zwiedzania i zabawy w naszym pięknym kraju.

Turystyczna Mapa Polski koncentruje się na miejscach atrakcyjnych, wartych odwiedzenia, oferujących rozrywkę, naukę lub przygodę. Szukasz atrakcji turystycznych w Polsce, ciekawych miejsc na wakacje czy na weekend? Dobrze trafiłeś(aś)!

Nie pokazujemy tylko kilku wybranych, najbardziej znanych atrakcji w formie obrazka, który przesłania całą okolicę. Nam właśnie o tę okolicę chodzi! Jak już jechać, to po to, by korzystać w pełni z tego co ta okolica oferuje!

Mapa ta ma przybliżyć również geografię naszego kraju, zapoznać z układem rzek, szlakami, położeniem miejsc historycznych. Może ułatwić naukę, zainspirować, może służyć do zaznaczania swoich „podbojów”.

Turystyczna Mapa Polski, Mapa ścienna B1, ciekawe miejsca w Polsce: Wielkopolska

Znamy nasz kraj… czy naprawdę?
Wiemy, gdzie Kraków, Malbork i Gdańsk, ale czy wiemy, jak wiele jest w Polsce ciekawych miejsc, w których można miło spędzić czas, nauczyć się czegoś, czy po prostu rozerwać?

Turystyczna Mapa Polski powstała, by odpowiedzieć na pytanie: „jakie są ciekawe miejsca w Polsce?” , „co by tu porobić?” Na wakacjach, w weekend, z dziećmi, przejazdem…

Oczywiście sama mapa nie odpowie na te pytania, dlatego powstaje strona internetowa, na której znajdą się informacje o wszystkich miejscach zaznaczonych na mapie. Serwis ten będzie się rozrastał, oferując wygodną w użyciu i bogatą bazę informacji o wszelkiego typu atrakcjach, rozrywkach i obiektach kulturalnych w Polsce, czyli miejscach ciekawych, oferujących dobrą zabawę, wzbogacających edukacyjnie lub duchowo.

Życzę fascynujących podróży – zarówno realnych, jak i tych „palcem po mapie”.

Turystyczna Mapa Polski, Mapa ścienna B1, ciekawe miejsca w Polsce: Śląsk

Na Turystycznej Mapie Polski nie znajdziesz dróg czy wszystkich miast. Nie o to chodzi – to nam oferuje każda inna mapa oraz np. Google.

Nam chodzi o atrakcje, ciekawe miejsca.

Mapa zachęca do podróży, zarówno realnych, jak i tych „palcem po mapie”, szukania miejsc do odwiedzenia, odkrywania i zabawy. Nie koncentrujemy się tylko na atrakcjach typu „zamek”, czy „muzeum”. Wiemy, że czasami potrzeba po prostu fajnego miejsca nad wodą, a czasami potrzeba „zapaść się pod ziemię” (choćby przed deszczem czy nieznośnym upałem).

Nie siedź w piękny weekend przed telewizorem! Zaplanuj wycieczkę z Turystyczną Mapą Polski i sam twórz swoje własne przygody!
Przestaniesz w niedzielę wieczorem zastanawiać się, co się stało z weekendem. To będzie dobrze spędzony czas.

A jeśli w czasie swoich wojaży po Polsce znajdziesz ciekawe miejsce, którego nie ma na mapie – opisz, pokaż i przyślij nam, otrzymasz bonus 🙂

REWELACYJNA

2 stycznia 2018

Mapka kupiona, bo kolorystycznie pasowała mi do wnętrza a o mapie myślałam już dawno, tylko same brzydkie były do tej pory. Nie dość, że jest ŚLICZNA i interesująca, to jeszcze okazało się, że mogłam zaznaczyć dużo szpilek w południowo-wschodniej Polsce. I w kilka chwil zaplanowaliśmy weekendy na zachodzie kraju. Mapka czarno na białym pokazała, że mnóstwo ciekawych miejsc jest do zwiedzenia w Polsce. Polecam …. działa na wyobraźnie bardzo. I jest duża fajniejsza niż wyobrażałam sobie że będzie.

Anka

cudownaaaaaa!

14 lipca 2017

Mapa jest cudownaaaaaa! ( Cudowna to mało powiedziane! ) Ogromnie spodobała się moim dziewczynkom, a mnie po prostu zachwyciła! Starsza córcia powiedziała, że zaniesie ją nawet na lekcje do szkoły. Odbyliśmy dziś po południu kilka niesamowitych wycieczek. Bardzo nam się podobają wszystkie fajnie oznaczone informacje. Szukaliśmy różnych miejsc przenosząc się z jednego zakątka w drugi. Było super!

Joanna

Turystyczna Mapa Polski

Druk offsetowy, laminowany.
Belki drewniane, bejcowane.
Sznurek do łatwego zawieszenia.
Wymiary: 100 cm x 70 cm
Opakowanie: folia + tuba.

Dostawa kurierem GSL.
Wysyłka w ciągu 2 dni roboczych.

Agnieszka Rajczak-Kucińska

Agnieszka Rajczak-Kucińska

Właściciel

Autorka map i pomysłodawczyni map i mapek turystycznych.

Wykonując mapy do książek podróżniczych na zlecenie Wojciecha Cejrowskiego zauważyłam, że jest to coś, co lubię robić! Cieszę się z każdej kolejnej mapy, która mi wyszła tak, że mogę być z niej dumna. Zaczęły wykluwać się pomysły na mapy inne niż wszystkie. Krok za krokiem je realizuję.
Lubię podróżować na własną rękę i stwierdziłam, że czasami przydałaby się prosta ściąga pt. „co by tu porobić w okolicy". Tak wpadłam na pomysł regionalnych mapek turystycznych. Mam nadzieję, że pomogą Wam fantastycznie spędzić czas!

TwojeMapy.com
Agnieszka Rajczak-Kucińska

tel. 600 03 09 04
e-mail: mapy@twojemapy.com

FORMULARZ KONTAKTU:

15 + 15 =

Chcesz znać nowości ze świata "TwojeMapy"?

- darmowe mapki turystyczne w pdf
- inspiracje, wskazówki turystyczne
- nowe mapy ścienne

Nie spamujemy! Nie więcej niż 1-2 maile tygodniowo. W każdej chwili można się łatwo wypisać.

Zapisując się/Pobierając e-mapkę wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od TwojeMapy.com zgodnie z Polityką Prywatności