Dla dzieci


Pomoce naukowe powinny uczyć, jednocześnie bawiąc! Jeśli zgadzasz się z tym stwierdzeniem, musisz czym prędzej poznać mapy dla dzieci dostępne na mojej stronie internetowej! Mapy edukacyjne stworzone zostały z myślą o małych odkrywcach i pobudzeniu naturalnej dziecięcej ciekawości.

Mapy dla dzieci – zabawa dla całej rodziny

Ze względu na bogatą zawartość merytoryczną stanowią nieocenioną pomoc dla uczniów. Jednocześnie wszelkie informacje podane są w atrakcyjny wizualnie sposób, dzięki czemu zostają przyswojone łatwiej i na dłużej. Koniec z bezmyślnym wkuwaniem dopływów Wisły, czas odczarować lekcje geografii i nadać im nowy wymiar – wymiar fascynującej przygody i odkrywania nieznanego! Moje mapy dla dzieci mają czytelnie zaznaczone m.in. największe miasta, szczyty górskie, rzeki czy parki narodowe, a także mniej oczywiste, ale ciekawe punkty, o których warto wiedzieć, np. środek Polski czy największy zamek na świecie. Jednak największym wyróżnikiem są oznaczone atrakcje turystyczne wybrane pod kątem dzieci – parki rozrywki, wioski indiańskie, zoo, interaktywne muzea i wiele innych.

Mapy edukacyjne to frajda dla całej rodziny. Zaznaczone atrakcje turystyczne czynią z niej skondensowany przewodnik po Polsce, który sprawia, że ma się ochotę natychmiast spakować walizki i ruszyć w drogę, by poznać różne zakątki naszego kraju. Wiedząc, gdzie czekają miejsca szczególnie ciekawe dla dzieci, możecie wspólnie obrać kierunek wakacyjnych wypraw, zaplanować bliższe i dalsze wycieczki. Po mapie można pisać mazakami suchościeralnymi, co stanowi świetną zabawę dla najmłodszych, ale jest też bardzo praktyczne – umożliwia ustalenie kierunku podróży, zaznaczenie miejsc, które chcecie odwiedzić i naniesienie własnych uwag. To genialny bodziec do odkrycia w sobie podróżniczej pasji! Mapy dla dzieci dostępne są solo lub w zestawie zawierającym plansze edukacyjne. Wielkoformatowe karty wyzwań to specjalnie opracowane zadania dedykowane różnym grupom wiekowym – przedszkolakom, uczniom, a nawet dorosłym. Dzięki nim każdy uzna, że geografia to bułka z masłem! Starszym dzieciom spodoba się z kolei drewniana mapa świata do samodzielnego złożenia, która stanowi z jednej strony wyzwanie, a z drugiej bardzo oryginalną dekorację ścienną.

Gra “Boso Przez Świat”

Wojciech Cejrowski o mapach Agnieszki

QUIZ

BĄDŹ NA BIEŻĄCO!

Chcesz być informowany o nowościach, promocjach oraz użytecznych mapkach turystycznych, które publikujemy na blogu? .

Najnowsze opinie

  • Karty z wyzwaniami (geografia Polski)

    54 
  • Mapa samochodowa Polski dla dzieci

    49 
  • Mapa Polski dla dzieci ZESTAW EDUKACYJNY

    109 
  • Promocja!

Gra “Boso Przez Świat”

Wojciech Cejrowski o mapach Agnieszki

QUIZ

BĄDŹ NA BIEŻĄCO!

Chcesz być informowany o nowościach, promocjach oraz użytecznych mapkach turystycznych, które publikujemy na blogu? .

Najnowsze opinie

WordPress Lightbox