Mapy ścienne


Lubisz podróże? Szukasz niebanalnej dekoracji do swojego salonu, sypialni lub gabinetu? W takim razie polecam Ci moje mapy ścienne! Choć być może na pierwszy rzut oka wyglądają one zwyczajnie, w rzeczywistości są naprawdę wyjątkowe. Co je wyróżnia? Przede wszystkim są to mapy turystyczne – podczas ich tworzenia największy nacisk kładę na to, by zaznaczyć jak najwięcej ciekawych, wartych odwiedzenia miejsc. Dla wielbicieli różnego rodzaju wyjazdów i pasjonatów turystyki jest to więc prawdziwa gratka!

Twojemapy.pl – mapy ścienne rysowane specjalnie dla Ciebie

W moim sklepie dostępne są zarówno mapy całego świata, jak i Polski, a także innych ciekawych miejsc, jak na przykład Islandii. Wyjątkową propozycją jest przeznaczona do samodzielnego złożenia drewniana mapa świata. Jej układanie z pewnością przyniesie Ci mnóstwo radości i dostarczy solidną dawkę wiedzy!

Mój sklep z mapami powstał z pasji do kartografii oraz geografii. Dlatego do ich tworzenia podchodzę wyjątkowo starannie – dbam zarówno o kwestie merytoryczne, jak i aspekt wizualny. Każda z map jest efektem wielu godzin ciężkiej i skrupulatnej pracy. Jestem przekonana, że uda Ci się tu znaleźć mapę, która będzie się doskonale prezentowała na jednej ze ścian Twojego mieszkania. Zachęcam do dokładniejszego zapoznania się z ofertą!

Dużym atutem moich map jest to, że sprzedaję je w zestawach z różnego rodzaju akcesoriami. Do niektórych z nich otrzymasz w komplecie znaczniki do zaznaczania miejsc, w których już byłeś, albo w które chciałbyś pojechać, przylepce do zdjęć, mazak suchościeralny do pisania po mapie, a także przylepce służące do jej zawieszenia na ścianie. Ciekawą propozycją jest z pewnością mapa Polski dla dzieci, którą wyposażyłam w specjalny zestaw zadań edukacyjnych. Oczywiście każda z moich map została wykonana z najwyższej jakości materiałów i starannie zabezpieczona, dzięki czemu z pewnością przez długi czas pozostanie w idealnym stanie.

Gra “Boso Przez Świat”

Wojciech Cejrowski o mapach Agnieszki

QUIZ

BĄDŹ NA BIEŻĄCO!

Chcesz być informowany o nowościach, promocjach oraz użytecznych mapkach turystycznych, które publikujemy na blogu? .

Najnowsze opinie

Gra “Boso Przez Świat”

Wojciech Cejrowski o mapach Agnieszki

QUIZ

BĄDŹ NA BIEŻĄCO!

Chcesz być informowany o nowościach, promocjach oraz użytecznych mapkach turystycznych, które publikujemy na blogu? .

Najnowsze opinie

WordPress Lightbox