Każdy region w jakikolwiek sposób ciekawy turystycznie ma swoje mapowe opracowanie. Mapek turystycznych w sklepach jest pełno, przy szlakach turystycznych są mapy na tablicach. Informacje turystyczne poszczególnych miasteczek dysponują rozmaitymi, doskonałymi kartograficznie mapami…

A jednak zawzięłam się, by rysować swoje własne mapki turystyczne, nie tak bogate w informacje, a jednak… bardziej użyteczne dla turysty (no chyba, że uprawia surviwal lub biegi przełajowe, to wtedy nie  )

Gdy wyjeżdżasz na wakacje, to czy potrzebujesz znać poziomice, wysokość terenu? Czy informacja o podziale pól, przydrożnych kapliczkach czy pomnikach przyrody jest kluczowa dla Twojego wypoczynku? Czy musisz widzieć o każdej wsi, osiedlu, budynku, strumyczku, o granicy powiatów i województw?

Tak naprawdę nie potrzebujesz wiedzieć nic, co może Ci wskazać nawigacja, prawda?

Czyli generalnie… nie potrzebujesz mapy…?

hm, no… nie potrzebujesz, ALE…

Poprzez moje mapki turystyczne chcę Wam ułatwić planowanie wypoczynku, znalezienie rozrywki w deszczowe dni, wypatrzenie najciekawszych DLA WAS atrakcji okolicy, generalnie chcę Wam pomóc Dlaczego? Nie wiem, lubię to 🙂

A poza tym doceniam lokalne inicjatywy założone z myślą o turystach. Prywatne zaciszne pensjonaty, nietuzinkowe restauracje, ale też wszelkie „banalne” wypożyczalnie sprzętu sportowego, figloraje, firmy organizujące spływy, ogniska, zabawy… cokolwiek, co może umilić czas, a nie jest wielkim molochem all-in-one.

Krótko mówiąc pragnę, by turyści docierali do najfajniejszych miejsc i by najfajniejsze miejsca miały dużo gości.

A temu mogą służyć moje mapki (zapraszam pensjonaty i inne firmy do współpracy).

Co w takim razie można znaleźć na tych turystycznych mapkach regionu? Odpowiedź na pytania:

Co robić w wakacje, co robić w weekend, co robić w czasie deszczu, co robić z dziećmi

ten sam obszar co powyżej…

Co lubisz robić?
Interesuje Cię sztuka? Zaznaczam wszystko związane ze sztuką.
Sztuka nie? Wolisz basen, ściankę wspinaczkową?
A może park linowy? Też nie?
Fajne miejsce do plażowania, dyskoteka, kręgle?
A może wybralibyście się na spływ kajakowy zakończony ogniskiem?
Lot widokowy?
Może SPA dla Niej i quady dla Niego? (albo odwrotnie, takie czasy  )

A gdy pada deszcz? Co robić, gdy pada deszcz?

No rozumiem, że wiele par nie ma z tym problemu, ale są jeszcze single, tudzież pary PLUS i ten PLUS bardzo się nuuuuuudzi w czasie deszczu.

Może wtedy sprawdzi się podziemna trasa turystyczna, escape-room, aquapark lub figloraj?

Staram się wyszukać wszelkie możliwe atrakcje okolicy. Sprawdzam na wielu portalach i zaznaczam na mapce, aby łatwo było się zorientować co w ogóle jest do dyspozycji.

Oczywiście, że możesz zrobić to sam. Chce Ci się? Masz czas?
A jeżeli trafiłbyś na taką mapkę z gotowym planem w internecie, skorzystałbyś? A gdyby właściciel pensjonatu taką wręczył?

A wiesz jak można spędzić fajne, tanie wakacje na Węgrzech, mocząc się w ciepłych wodach termalnych i popijając słynne węgierskie wina?
Rzuć okiem na Mapkę GRATIS (wkrótce znowu będzie dostępna), którą dla Ciebie przygotowaliśmy. 

Prowadzisz pensjonat, restaurację, inne miejsce dla turystów?

Pokażmy razem jak fantastycznie można spędzić czas w Twojej okolicy! Zaplanuj gotowe wycieczki – takie pomysły „na tacy”. Twoi Goście chcą odpocząć, pomóż im w tym podsuwając najlepsze pomysły: gdzie się zabawić, gdzie zjeść, gdzie odpocząć, gdzie wybawić dzieci i… puśćmy to w obieg w internecie.

Niech krąży i się mnoży, aż znajdzie dokładnie tych, których szukasz, na których oczekujesz.

Może masz partnerów biznesowych? Razem możecie dostarczyć wartościowych usług turystycznych? To fantastycznie! Zróbmy taką mapką wspólnie!

Chcesz wiedzieć więcej: zobacz Mapy na zamówienie albo po prostu skontaktuj się ze mną, omówimy to.


Może zainteresuje Cię również:

Czym mapki turystyczne regionu różnią się od typowych mapek topograficznych?

Poprzez moje mapki turystyczne chcę Wam ułatwić planowanie wypoczynku, znalezienie rozrywki w deszczowe dni, wypatrzenie najciekawszych DLA WAS atrakcji okolicy, generalnie chcę Wam pomóc Dlaczego? Nie wiem, lubię to 🙂

Posted in O mapach | Tagged , | Leave a comment
Agnieszka
WordPress Lightbox