Koniec listopada to czas, w którym wiele osób zaczyna myśleć o prezentach dla najbliższych. Baczniej też obserwujemy to co nam proponują różne firmy. Niejednokrotnie zapewne mieliście problem ze znalezieniem mądrego podarunku dla dziecka. Współcześnie zasypuje się dziećmi reklamami produktów, które po pierwszym zachwycie lądują w kącie pokoju. Najbliżsi mają nie lada problem ze znalezieniem czegoś wartościowego, dlatego postanowiliśmy wyjść naprzeciw oczekiwaniom i małych i dużych.

Zapewne wielu rodziców czy dziadków pragnie podarować swoim dzieciom coś co nie zostanie rzucone w kąt, a będzie służyło przez lata.

Dobrze jest, jeśli podarunek rozwija dziecko, uczy czegoś nowego.

Niestety producenci współczesnych zabawek jakby o tym zapomnieli. Pomijając fakt, że wiele dzieci potrafi o wiele więcej niż zakłada producent, zabawki dostępne w sklepach okazują się wielką klapą.

Nauczeni własnym rodzicielskim doświadczeniem, stworzyliśmy dla Was coś, co zachwyci, ale i rozwinie wasze dzieci. Nasza Mapa Polski dla dzieci pozostanie w Państwa rodzinie na pokolenia, ponieważ solidne wykonanie, pozwoli na przechowywanie i odświeżenie jej po latach. Niejedno dziecko będzie zachwycone piękną ozdobą pokoju, którą z dumą będzie prezentowało znajomym. Z całą pewnością to propozycja jakiej jeszcze nie było.

Kolorowe obrazki na naszej mapie spodobają się najmłodszym, ale i starsze dzieci nie przejdą obok tej mapy obojętnie, ponieważ nie jest propozycją jedynie dla maluchów.

Mapa ta pozwoli na przyswojenie wiedzy geograficznej naszego kraju, zarówno dzięki zaznaczonym na niej informacjom, jak i dzięki dodatkowym kartom przygotowanym do pisania po nich mazakami ścieralnymi.

Dodatkowe karty zawierają wyzwania, które pozwalają sprawdzić swoją wiedzę i ją poszerzyć. Nie bójmy się tego, że na jakieś pytanie dziecko nie będzie znało odpowiedzi. Właśnie o to chodzi! Kiedy znamy wszystkie odpowiedzi, podarunek nas nie rozwinie. Natomiast jeśli jakieś pytanie okaże się trudniejsze, dziecko przez naturalną ciekawość, pyta rodziców, poszukuje odpowiedzi w Internecie i się rozwija. Zdobywa wiedzę, a przecież większości z nas o to chodzi, aby nasze dzieci się rozwijały.

Kiedy dziecko uczy się najszybciej i najefektywniej?
Gdy popycha je do tego ciekawość i pasja!

Mapa Polski dla dzieci, którą przygotowaliśmy ma jeszcze jedną funkcję. Pomaga ona w planowaniu bliższych i dalszych wycieczek dla dzieci w każdym wieku.

Zaznaczyliśmy na niej najlepsze atrakcje dla dzieci w Polsce!

Tak więc to nie tylko możliwość rozwoju, ale i zachęta do oderwania się od wirtualnego świata, zachęta do wyjścia z domu całą rodziną. Czasami bywa tak, że mamy ochotę coś dziecku pokazać, ale nie mamy pomysłu gdzie je zabrać. Z naszą mapą ten problem zniknie całkowicie. Jest to również idealna pomoc w planowaniu wyjazdu wakacyjnego, w czasie którego udajemy się w rejony, których nie znamy. Mając tą mapę zagwarantujecie dzieciom moc atrakcji!

Patronat medialny nad naszą Mapą objęły „Maluszkowe Inspiracje”,  „Kreatywnie w domu” i „Trasa dla bobasa„.  Bardzo się cieszymy, że dostrzegli w tej mapie potencjał na całe dzieciństwo – od przedszkola poprzez szkołę podstawową, a może nawet dalej. Jest to też potwierdzenia dla Państwa, że jest to propozycja bardzo wartościowa i warta dostrzeżenia. Czytelnicy naszych Patronatów Medialnych to rodzice, którym zależy na tym, by ich dzieci były inspirowane, aktywne, pełne zapału od najmłodszych lat aż po ostatni poziom edukacji. W tym pomaga nasza mapa, gdyż uczy poprzez zabawę i zaangażowanie na każdym poziomie. Uczy i rozwija, ale również skłania do poszukiwania odpowiedzi. A o to przecież chodzi w nowoczesnej edukacji – jak pokazują kolejne badania, książki na ten temat i edukacja w Finlandii.

Z całą pewnością jest to propozycja na lata. Zarówno przedszkolaki, jak i nastolatki znajdą w tej mapie coś dla siebie. Jesteśmy przekonani, że po wielu latach Państwa dzieci będąc już dorosłe, sięgną po tą mapę i przekazując ją własnym dzieciom, będą z radością i wzruszeniem wspominali odwiedzane miejsca i spędzone z nią chwile.


Mapa Polski dla dzieci

ZESTAW EDUKACYJNY

to po prostu najlepsza mapa Polski dla dzieci 🙂


Może zainteresuje Cię również:

Wyzwanie geograficzne dla 5-7-latków: pliki do pobrania

About Latest Posts Anna BiolikLubi spędzać czas z rodziną, szczególnie podczas wspólnych wyjazdów. W wolej chwili pisze dla przyjemności. Latest posts by Anna Biolik (see all) Krynica Zdrój – Nowy Sącz – wycieczka objazdowa – 30 lipca 2019 Dwie kolejki w Krynicy-Zdrój: Jaworzyna i Góra Parkowa – 29 lipca 2019 Krynica-Zdrój i okolice, czyli co […]

Posted in O mapach | Tagged , , | Leave a comment

KONKURS dla posiadaczy Mapy Polski dla dzieci – zestaw edukacyjny

Jeżeli masz już najlepszą mapę Polski dla dzieci, czyli zestaw edukacyjny z TwojeMapy.com oto KONKURS dla Ciebie.

Posted in O mapach | Tagged , , , | Leave a comment

Atrakcje dla dzieci w okolicach Bydgoszczy

Czasami piękny weekend aż korci, by się wyrwać z domu, zabawić, zrelaksować, odetchnąć świeżym powietrzem i wrócić pełnym wrażeń! Pada wtedy pytanie:
No ale co by tu porobić z dzieciakami?

Posted in Podróże z mapą | Tagged , , , | 1 Comment

Wyzwania w zestawie „Mapa Polski dla dzieci”

Kto z Was pamięta ze szkoły wymóg wyrycia na pamięć prawobrzeżnych i lewobrzeżnych dopływów Wisły? Ja do tej pory potrafię wyrecytować formułkę: Soła, Skawa, Raba, Dunajec, San, Wisłoka…. (dalej nie pamiętam).
Czy miało to sens?

Posted in O mapach | Tagged , , , , | 3 komentarze

W czasie deszczu dzieci się nudzą? Nie! Oto atrakcje na niepogodę.

Nieważne jaka jest pogoda! Zabawa nie musi zależeć od aury.

Dzisiaj, korzystając z Mapy Polski dla dzieci, chciałabym zrobić przegląd najciekawszych atrakcji w każdym województwie, które sprawdzą się nawet w czasie ulewy i zamieci

Posted in O mapach | Tagged , , , , | Leave a comment

Co tu porobić w południowo-zachodniej Polsce?

Przygoda, zabawa i nauka, czyli pomysły na kiepską pogodę w południowo-zachodniej Polsce

Posted in Podróże z mapą | Tagged , , , | Leave a comment

Ten prezent nie trafi do kąta 🙂

Dobrze jest, jeśli podarunek rozwija dziecko, uczy czegoś nowego.
Niejedno dziecko będzie zachwycone piękną ozdobą pokoju, którą z dumą będzie prezentowało znajomym. Z całą pewnością to propozycja jakiej jeszcze nie było.

Posted in O mapach | Tagged , , | Leave a comment
Anna Biolik
WordPress Lightbox