QUIZ: atrakcje dla dzieci w Polsce

Znasz rodzinne atrakcje w Polsce?

Polska jest pełna atrakcji dla dużych i małych

Znasz je? Sprawdź!
Życzę świetnej zabawy!

Wenecja w Polsce... ( a w okolicy: zrekonstruowana osada z epoki brązu, miasteczko westernowe, dinopark, park linowy) znajduje się:

Wikipedia
Correct! Wrong!

a w okolicy Wenecji: zrekonstruowana osada z epoki brązu, miasteczko westernowe, dinopark, park linowy

Jeziora Łebsko i Gardno wraz z ciekawymi atrakcjami znajdują się na terenie:

Correct! Wrong!

Żywe Muzeum Ceramiki, gdzie dzieci mogą stworzyć swoje własne ceramiczne dzieło, a także Zamek Czocha, który rozpali dziecięca wyobraźnię jest:

Correct! Wrong!

Zabytkowa Kopalnia Złota z bogatą ofertą dla rodzin, a w okolicy Jezioro Nyskie z piękną, szeroką plażą, Minieuroland, Podziemna Trasa Turystyczno-Edukacyjna w Starej Kopalni Uranu, park linowy i góra 1425 m... jest:

Correct! Wrong!

Mazurski Park Rozrywki (Mazurolandia) i kwatera główna Adolfa Hitlera (Wilczy Szaniec) tuż obok siebie? Na dodatek w pobliżu wielkiego Jeziora Mamry? Jaka to miejscowość?

Correct! Wrong!

Świetnie spędzicie czas na Farmie Iluzji, do tego zwiedzicie Twierdzę Dęblin i zobaczycie kolekcję bardzo nietypowych rowerów trafiając do Kazimierza Dolnego poruszając się:

Correct! Wrong!

Wirtualną przygodę na trasie górniczej, podziemne noclegi i mnóstwo ciekawych zagadek, a także wyjątkową, zdrową atmosferę unikalnego na skalę świata miejsca oferuje:

Correct! Wrong!

Europejskie Centrum Bajki znajduje się:

Correct! Wrong!

Park Jurajski, Park Rozrywki, Park Miniatur, zwierzyniec i wiele innych atrakcji bałtowskich, a także Muzeum Archeologiczne z trasą podziemną oraz aquapark po drodze na "górę czarownic" - te i inne atrakcje spotkacie w województwie:

Correct! Wrong!

słowa klucz: "bałtowskie" i "góra czarownic"

Uważajcie, byście nie zabłądzili na jedynej naturalnej pustyni w Europie jadąc z Parku Rozrywki Ogrodzieniec, do Maczugi Herkulesa. To trasa:

Correct! Wrong!

Muzeum Arkadego Fiedlera, Wielkopolski PN, Dinopark, Park linowy, Centrum Hippiki i aquapark to tylko część atrakcji nad rzeką:

Correct! Wrong!

Co łączy miejscowości: Zakopane, Białka Tatrzańska, Bukowina Tatrzańska, Szaflary, Chochołów, Solec Zdrój, Uniejów, Jelenia Góra, Tarnowo Podgórne, Lidzbark Warmiński?

Correct! Wrong!

Znasz rodzinne atrakcje w Polsce?
Chyba czas wyruszyć w Polskę i zobaczyć co ma do zaoferowania 🙂
Nie bardzo orientujesz się w atrakcjach i geografii Polski? Nie szkodzi! "Mapa Polski dla dzieci" jest tak naprawdę dla każdego - na pewno pomoże!
Nieźle!
Nie wiem, czy bardziej znasz atrakcje w Polsce, czy po prostu wynik wnika ze znajomości geografii Polski, ale jak widzisz - jest nieźle! Chcesz lepiej poznać nasz kraj i jego coraz liczniejsze atrakcje rodzinne? Rzuć okiem na "Mapę Polski dla dzieci" - tam wszystko znajdziesz!
Znawca i bywalec?
Jeździsz po Polsce, czy po prostu orientujesz się w temacie? Wynik doskonały 🙂 Zupełnie jakby było ściągane z "Mapy Polski dla dzieci", gdzie te wszystkie informacje są zawarte i wiele więcej 🙂

Share your Results:

Mapa Polski dla dzieci ZESTAW EDUKACYJNY

109zł

WYMIARY: 68 x 48 cm ZESTAW ZAWIERA: kolorowa Mapa Polski (sztywna, można oprzeć o ścianę), foliowana (można mazać mazakami suchościeralnymi) 8 czarno-białych kart z wyzwaniami (4 grube plansze z nadrukiem po obu stronach), foliowane wszystkie karty spięte są pięcioma metalowymi, rozpinanymi kółkami – można powiesić razem na ścianie, można rozpiąć do zabawy zestaw 4 mazaków suchościeralnych (czarny, niebieski, zieloni i czerwony) opakowanie (koperta tekturowa 70 x 50 cm)

Add to cart

WordPress Lightbox