WSPÓŁPRACA

Przeszukując internetowe blogi wielokrotnie znajduję niezwykle cenne informacje, które niewątpliwe pomagają czytelnikom zorganizować sobie ciekawy wyjazd tudzież czerpać jak najwięcej z wyjazdu zorganizowanego.

Uważam, że w blogosferze drzemie wielki przewodnik turystyczny, tylko czasami potrzeba wiele czasu by wszystko sobie wyszukać. Staram się na swoim blogu gromadzić podstawowe informacje o atrakcjach w danym regionie i  polecać wpisy blogowe, które to miejsce opisują.

 

Chętnie wejdę we współpracę z blogerami. Jedną z możliwych form współpracy jest Program Partnerski.

 

Jeżeli podobają Ci się TwojeMapy i chciałbyś/chciałabyś je polecać np. na swoim blogu – zapraszam do rejestracji w moim Programie Partnerskim.

Po rejestracji za pomocą formularza otrzymujesz dostęp do panelu Partnera, w którym dostępne są grafiki w różnych wymiarach dotyczące różnych map, Twój własny link afiliacyjny i raporty.

Co to jest Twój własny link afiliacyjny?
Jeżeli ktoś wejdzie na stronę TwojeMapy.com za pomocą tego linku, zostanie to zapisane w plikach cookies. Jeżeli taka osoba kupi mapę (niezależnie, czy od razu, czy po jakimś czasie), otrzymasz prowizję od wartości zakupionej mapy.

W Twoim Panelu Partnera odnotowywane są wszystkie transakcje wykonane z Twojego polecenia. (co zostało kupione, kiedy, i kwota dla Ciebie z tej transakcji)

Oczywiście jestem otwarta też na inne formy współdziałania!

Uwielbiam robić mapy i chciałabym by stawały się c oraz lepsze!

WordPress Lightbox